sport

Koniec wakacji dla Stalówki

Koniec wakacji dla Stalówki

30 czerwca o godzinie 17:00 piłkarze Stali Stalowa Wola odbyli pierwszy trening po letniej przerwie. Na stadionie pojawili się praktycznie wszyscy piłkarze, których oglądaliśmy przy Hutniczej 15 w poprzednim sezonie. Zabrakło Radosława Mikołajczaka który jest w podróży poślubnej, Damiana Łanuchy, który dołączy do zespołu lada dzień oraz Mateusza Argasińskiego który pojachał na testy do ekstraklasowej Crakowi Kraków.
Z zespołem w przerwie letniej pożegnali się Dawid Kałat, Przemysław Żmuda, Danko Kovacecić oraz Michał Michałek. Trener Wieprzęć zrezygnował z ich usług. Hutniczy gród opuścił także król strzelców 2 ligi Łukasz Sekulski, który od początku sezony będzie reprezentował barwy Jagieloni Białystok. W kręgu zainteresowań innych klubów znalazł się Michał Czarny (Radomiak Radom, Stal Mielec, Raków Częstochowa), jednak ma on wciąż ważny kontrakt ze Stalą więc trzeba będzie za niego zapłacić. Niepewna jest także przyszłość Pawła Giela, jednak jego sprawa powinna wyjaśnić się w ciągu najbliższych dni.
Jeśli chodzi o wzmocnienia, to na pierwszym letnim treningu pojawił się pomocnik Mateusz Jagiełło, który ostatnio reprezentował barwy Bałtyku Koszalin. Mateusz jest już praktycznie dogadany ze Stalą więc podpis pod kontraktem powinien być już tylko formalnością. Jak zdradził nam prezes Stali Mariusz Szymański Stal jest w trakcie zaawansowanych rozmów z dwoma napastnikami, jednak ich nazwiska poznamy dopiero po podpisaniu konrtaktów. W piątek na treningu mają się stawić nowi zawodnicy których będzie testował trener Wieprzeć.

 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w sport

“Motyle” coraz wyżej w punktacji drużynowej

stw24.pl20 kwietnia 2021

Jaromir Wieprzęć nie jest już trenem Stali !

stw24.pl12 kwietnia 2021

Oliwia Sybicka na konsultacjach w Puszczykowie

stw24.pl30 marca 2021

Drugie miejsce MKT w konkursie na Klub Roku SiA

stw24.pl25 marca 2021

Trzy kolejki i po awansie.

stw24.pl20 marca 2021

Pierwszaki z gminy Pysznica pływają na medal

stw24.pl17 marca 2021

SP MOTYL z medalami na “Mistrzostwach Okręgu Podkarpackiego Dzieci”

stw24.pl16 marca 2021

Oliwia na Tennis Europe, jako jedyna polka w finale

stw24.pl10 marca 2021

Obiecanki cacanki Prezydenta

stw24.pl6 marca 2021