W Stalowej Woli

Kreatywny wrzesień dla młodych przedsiębiorców

Kreatywny wrzesień dla młodych przedsiębiorców

Po sezonie wakacyjnym ruszają kolejne wydarzenia startupowe adresowane dla młodych, zdolnych i odważnych osób, chcących założyć własną działalność gospodarczą w Stalowej Woli. Już w najbliższy piątek organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych na darmowe warsztaty budowania efektywnych modeli biznesowych.

– Za nami kilka stalowowolskich spotkań dedykowanych osobom myślącym o własnej innowacyjnej działalności. Mówiliśmy o odwadze, motywacji i skutecznej promocji marki. Luźne, grupowe spotkania zamieniamy tym razem na warsztaty, gdzie w kilkuosobowych zespołach będziemy ćwiczyć konkretne umiejętności takie jak: aplikowanie do funduszu inwestycyjnego, czy umiejętności przemówień publicznych – zachęca Edyta Gargaś, koordynatorka projektu.
Pierwsze warsztaty organizowane przez Inkubator odbędą się już 2 września, o godz. 16.00 w Auli Solidarności, przy Fundacji Uniwersyteckiej w Stalowej Woli, przy ul. Ofiar Katynia. Kreatywny piątek prowadzony zostanie pod okiem doświadczonych praktyków. Poświęcony zaś będzie tematyce budowania efektywnych modeli biznesowych oraz kwestiom skutecznych rozmów z inwestorem i partnerami biznesowymi.

– Zachęcamy wszystkich do udziału w tych warsztatach, wstęp na wszystkie nasze wydarzenia jest zupełnie bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc warto się zarejestrować elektronicznie pod adresem http://kratywnypiatek.evenea.pl/ lub za pośrednictwem naszego facebookowego fanpage’a Stalowy Startup – tłumaczy Anna Kusz, odpowiedzialna za promocję projektu.

Drugi kreatywny piątek zaplanowano na 16 września, również w Auli Solidarności. Tematyka spotkania zorientowana będzie wokół warsztatu przemówień publicznych oraz budowania wizerunku i marki swojej firmy. Wrześniowe spotkania będą też doskonałą okazją do zapoznania się z założeniami ogólnopolskiego projektu „Platforma Startowa TechnoparkBiznesHub”, którego realizacja nabiera dynamicznego tempa. Ten znaczący dla polskiej gospodarki projekt, ma na celu stworzenie optymalnego środowiska dla młodych, zdolnych przedsiębiorców, którzy stawiają na innowacyjne podejście do biznesu. Startupy stanowią jeden z filarów Planu na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju firmowanego nazwiskiem Premiera Mateusza Morawieckiego

Informacja Prasowa

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Na lotnisko w Jasionce wróciły połączenia międzynarodowe!

stw24.pl1 lipca 2020

Huta Stalowa Wola wzięła udział w #GaszynChallenge -VIDEO

stw24.pl1 lipca 2020

Plenerowe spotkanie z Renatą Piątkowską

stw24.pl1 lipca 2020

Jarmark Jagielloński 2020 w dniach 4-5 lipca w Sandomierzu

stw24.pl1 lipca 2020

Bądź czujny ! Oszuści nie mają wakacji

stw24.pl1 lipca 2020

Laureaci konkursu literackiego ogłoszonego przez MBP

stw24.pl30 czerwca 2020

Zuzanna Kuziora w konkursie Talentów Polskiego Radia Dzieciom

stw24.pl30 czerwca 2020

Nowa pula kodów do serwisu Legimi do odebrania w MBP

stw24.pl30 czerwca 2020

XXII Turnieju Siatkówki Plażowej Amatorów

stw24.pl29 czerwca 2020