W Stalowej Woli

Krok w przyszłość z SANBankiem

Krok w przyszłość z SANBankiem

Artykuł promocyjny

W środę 6 czerwca br. w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Stalowej Woli odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszy i innowacyjny pomysł biznesowy, w którym Nadsański Bank Spółdzielczy dokonywał oceny merytorycznej przygotowanych przez młodzież biznes planów oraz był jednym z fundatorów nagród.

DSC_0050

“Krok w przyszłość”, to konkurs skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu stalowowolskiego, niżańskiego i tarnobrzeskiego, którego inicjatorem jest Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli.

Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszym było przygotowanie biznesplanu, drugim natomiast prezentacja ustna. Głównym kryterium oceny były innowacyjność, realność przyjętych założeń, wiarygodność parametrów finansowych oraz umiejętność prezentacji pomysłu. Jury oceniło 17 prac i wybrało dziesięciu najlepszych uczniów, którzy przeszli do drugiego etapu.

DSC_0039
W skład jury wchodzili: Marta Bednarska –pełnomocnik Zarządu Nadsańskiego Banku Spółdzielczym, Zuzanna Przydatek– kierownik Działu Programów Rynku Pracy w Urzędzie Pracy w Stalowej Woli, Beata Ujda-Dyńska – Doktor nauk ekonomicznych Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Stalowej Woli, a także Krzysztof Madziński z Regionalnej Izby Gospodarczej.

DSC_0016

Zwycięzcą konkursu została Paulina Pamuła z projektem „Eko Smakosz” – Catering ze zdrową żywnością i usługami dietetycznymi, drugie miejsce przyznano Aleksandrze Knap na biznes plan na Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Wróbelek Elemelek”, natomiast na trzecim miejscu znalazła się Justyna Loryś za pomysł na działalność produkcyjno-usługową origami „World needlework”.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Ostre strzelanie na poligonie

stw24.pl30 lipca 2021

Kwalifikacja wojskowa 2021

stw24.pl29 lipca 2021

Przed nami X Jubileuszowy Rajd Honoru

stw24.pl29 lipca 2021

Weź udział w stalowowolskim Jarmarku Lasowiackim

stw24.pl29 lipca 2021

Wycieczka autobusowa – „Bliskie spotkania z architekturą”

stw24.pl29 lipca 2021

Grali o Puchar Starosty

stw24.pl29 lipca 2021

Onko Tour – Rowerem po zdrowie

stw24.pl28 lipca 2021

Powiat przejmuje „Medyka”, szkołą nadal będzie kierował Robert Grzyb

stw24.pl23 lipca 2021

Będzie remont sali sportowej przy CEZ w Stalowej Woli

stw24.pl23 lipca 2021