W Stalowej Woli

Krok w przyszłość z SANBankiem

Krok w przyszłość z SANBankiem

Artykuł promocyjny

W środę 6 czerwca br. w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Stalowej Woli odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszy i innowacyjny pomysł biznesowy, w którym Nadsański Bank Spółdzielczy dokonywał oceny merytorycznej przygotowanych przez młodzież biznes planów oraz był jednym z fundatorów nagród.

DSC_0050

“Krok w przyszłość”, to konkurs skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu stalowowolskiego, niżańskiego i tarnobrzeskiego, którego inicjatorem jest Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli.

Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszym było przygotowanie biznesplanu, drugim natomiast prezentacja ustna. Głównym kryterium oceny były innowacyjność, realność przyjętych założeń, wiarygodność parametrów finansowych oraz umiejętność prezentacji pomysłu. Jury oceniło 17 prac i wybrało dziesięciu najlepszych uczniów, którzy przeszli do drugiego etapu.

DSC_0039
W skład jury wchodzili: Marta Bednarska –pełnomocnik Zarządu Nadsańskiego Banku Spółdzielczym, Zuzanna Przydatek– kierownik Działu Programów Rynku Pracy w Urzędzie Pracy w Stalowej Woli, Beata Ujda-Dyńska – Doktor nauk ekonomicznych Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Stalowej Woli, a także Krzysztof Madziński z Regionalnej Izby Gospodarczej.

DSC_0016

Zwycięzcą konkursu została Paulina Pamuła z projektem „Eko Smakosz” – Catering ze zdrową żywnością i usługami dietetycznymi, drugie miejsce przyznano Aleksandrze Knap na biznes plan na Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Wróbelek Elemelek”, natomiast na trzecim miejscu znalazła się Justyna Loryś za pomysł na działalność produkcyjno-usługową origami „World needlework”.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Nowa lokalizacja Rozwadowskiego Targu Staroci

stw24.pl13 maja 2021

Uwaga! Prognozowane na dziś burze z gradem

stw24.pl13 maja 2021

Sprzęt dla szpitala od Gminy Ulanów

stw24.pl12 maja 2021

„Stalowa Strzała” z udziałem drużyny kolarskiej Voster ATS Team

stw24.pl12 maja 2021

15 maja otwarcie obwodnicy Stalowej Woli i Niska

stw24.pl11 maja 2021

Już ponad 13 tysięcy szczepień w stalowowolskim szpitalu

stw24.pl10 maja 2021

Wypożycz planszówkę w bibliotece

stw24.pl10 maja 2021

stw24.pl10 maja 2021

Po maturach, w tych szkołach rozpoczną się remonty

stw24.pl6 maja 2021