Kronika Policyjna

Kryminalne zagadki Stalowej Woli

Kryminalne zagadki Stalowej Woli

STALOWA WOLA
Ktoś po pokonaniu kraty zabezpieczającej wejście do piwnic, włamał się i z dwóch boksów ukradł dwa rowery, jeden o wartości 500 zł, a drugi 1 600 zł. Ponadto włamywacz uszkodził także drzwi jeszcze jednego boksu. W tym wypadku straty wyniosły 50 zł. Do zdarzenia doszło 26 lipca  w bloku przy ul. Staszica.

STALOWA WOLA
Ktoś po przecięciu skobla wszedł do piwnicy w bloku przy ul. Energetyków i ukradł rower o wartości 1 tys. zł  Do kradzieży doszło 13 lipca, a poszkodowany zgłosił to 27 lipca.

STALOWA WOLA
27 lipca Elżbieta C. zgłosiła na policję przywłaszczenie jej telefonu. Do tego zdarzenia doszło 15 lipca, gdy kobieta robiła zakupy w sklepie przy ul. Chopina. Wartość telefonu 1 500 zł.

STALOWA WOLA
Złodziej po włamaniu się do piwnicy ukradł rower o wartości 600 zł. Do tej kradzieży doszło 23 lipca w bloku przy ul. Energetyków.

STALOWA WOLA
Złodziej po przecięciu linki zabezpieczającej ukradł rower stojący przy stojaku. Wartość jednośladu 200 zł.  Do tej kradzieży doszło 26 lipca przy ul. Wolności.

BOJANÓW
Nieznany mężczyzna wykorzystując nieuwagę Stanisława B. wyrwał mu z ręki portfel. Poszkodowany wartość strat oszacował na 1 700 zł.  Do zdarzenia doszło 28 lipca.

STALOWA WOLA
Alicja Z. została okradziona na terenie targowiska. Złodziej wykorzystując nieuwagę kobiety ukradł jej portfel, w którym były dokumenty oraz 350 zł. Do zdarzenia doszło 29 lipca.

STALOWA WOLA
Andrzej G. na portalu internetowym kupił kuchenkę mikrofalową za 560 zł. Wpłacił pieniądze na wskazane konto, jednak nie otrzymał zamówionego towaru.

STALOWA WOLA
Ktoś porysował powłokę lakierniczą oraz przedni reflektor toyoty zaparkowanej przy ul. Staszica. Paweł K. wartość strat wycenił na 3 000 zł. Do zdarzenia doszło 30 lipca.

STALOWA WOLA
Kobieta pozostawiła na ławce przy ul. Szkolnej telefon. Sytuację tę wykorzystał ktoś i wziął komórkę. Straty poszkodowana oszacowała na 400 zł. Do zdarzenia doszło 30 lipca.

STALOWA WOLA
Ktoś ukradł tablicę rejestracyjną z volkswagena golfa. Auto było zaparkowane przy ul. Wojska Polskiego. Do zdarzenia doszło 1 sierpnia.

STALOWA WOLA
Mężczyzna kupił przez internet polerkę samochodową za 380 zł. Mimo, że we wskazanym terminie przelał pieniądze na konto sprzedającego, to nie otrzymał zamówionego towaru.

STALOWA WOLA
Ktoś uszkodził ramę i rozbił szybę w drzwiach wejściowych sklepu spożywczego przy ul. Rynek. Straty zostały oszacowane na 2 000 zł. Do zdarzenia doszło 1 sierpnia.

STALOWA WOLA
Złodziej ukradł ze stojaka rowerowego jednoślad zabezpieczony linką. Właściciel wartość skradzionego mienia oszacował na 500 zł. Do zdarzenia doszło 1 sierpnia przy ul. Poniatowskiego.

STALOWA WOLA
Janina C. została okradziona, gdy robiła zakupy na placu targowym. Złodziej ukradł jej portfel, w którym miała dokumenty oraz 330 zł.  Do zdarzenia doszło 2 sierpnia.

Dorota Zakrzewska

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Policjanci mówili o bezpieczeństwie w cyberprzestrzeni

stw24.pl22 października 2021

„Bezpieczne wakacje”- wyłoniono zwycięzców konkursu

stw24.pl18 października 2021

Spotkania profilaktyczne ze stalowowolską policją

stw24.pl12 października 2021

Nie zatrzymał się do kontroli, był pijany i poszukiwany

stw24.pl12 października 2021

Policyjne kontrole w placówkach handlowych i autobusach

stw24.pl8 października 2021

Policjanci ostrzegają przed spoofingiem

stw24.pl8 października 2021

Złodziej wszedł do domu, ukradł portfel z zawartością

stw24.pl4 października 2021
policja-las-poszukiwania-patrole

Zbłądził w lesie- pomogli mu policjanci

stw24.pl21 września 2021

Kowal zawinił , cygana powiesili. Wywiad z byłym trenerem Stali Stalowa Wola.

stw24.pl20 września 2021