Kronika Policyjna

Kryminalne zagadki Stalowej Woli

Kryminalne zagadki Stalowej Woli

STALOWA WOLA
Złodziej wykorzystując nieuwagę mężczyzny, który przebywał w pokoju hotelowym, ukradł mu dowód osobisty. Do zdarzenia doszło 19 października przy ul. 1 Sierpnia.

STALOWA WOLA
Ktoś uszkodził, poprzez zarysowanie i wgniecenie powłoki lakierniczej przednich drzwi oraz wyłamanie lusterka, fiata pandę. Właściciel starty oszacował na 600 zł. Do zdarzenia doszło 16 października przy ul. Wojska Polskiego.

STALOWA WOLA
Mariusz Sz. zawiadomił policję, że ktoś przywłaszczył sobie jego portfel, w którym miał dowód  osobisty, prawo jazdy i karty kredytowe. Mężczyzna starty oszacował na  2 363 zł.  Do zdarzenia doszło 16 października przy ul. Popiełuszki.

STALOWA WOLA
Krzysztof P. na portalu internetowym kupił telefon komórkowy za 300 zł. Pieniądze wpłacił 5 września i dotychczas nie otrzymał towaru.

STALOWA WOLA
Mężczyzna na aukcji internetowej kupił nowego laptopa za 3,2 tys., zł. Gdy otrzymał przesyłkę okazało się, że dostał nie to, co zamawiał, gdyż sprzęt był używany i miał inne parametry.

WOLA RZECZYCKA, gm. Radomyśl nad Sanem
Mężczyzna kierujący seatem leonem, na prostym odcinku drogi zjechał na lewy pas ruchu i pobocze, a następnie uderzył w przydrożny słup elektryczny.  Kierowca doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy. Do wypadku doszło 12 października.

STALOWA WOLA
12 października doszło do wypadku na ul. Energetyków Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca volkswagena polo oczekujący na możliwość zjazdu w drogę podporządkowaną, uderzył kierujący fordem fiesta. W wyniku uderzenia volkswagen przemieścił się do przodu uderzając w poprzedzającego go volkswagena passata, który również oczekiwał na możliwość zjazdu. Kierowcy byli trzeźwi. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał 35-letni kierowca polo.

STALOWA WOLA
Złodziej włamał się do jednego z mieszkań w bloku przy ul. Siedlanowskiego. Najprawdopodobniej drzwi otworzył dopasowanym kluczem. Ze środka ukradł dwa laptopy o wartości ok. 2 tys. zł, telefon komórkowy oraz dwa złote pierścionki. Łączne straty to 3 770 zł. Do kradzieży doszło 17 października.

Dorota Zakrzewska

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Policjanci mówili o bezpieczeństwie w cyberprzestrzeni

stw24.pl22 października 2021

„Bezpieczne wakacje”- wyłoniono zwycięzców konkursu

stw24.pl18 października 2021

Spotkania profilaktyczne ze stalowowolską policją

stw24.pl12 października 2021

Nie zatrzymał się do kontroli, był pijany i poszukiwany

stw24.pl12 października 2021

Policyjne kontrole w placówkach handlowych i autobusach

stw24.pl8 października 2021

Policjanci ostrzegają przed spoofingiem

stw24.pl8 października 2021

Złodziej wszedł do domu, ukradł portfel z zawartością

stw24.pl4 października 2021
policja-las-poszukiwania-patrole

Zbłądził w lesie- pomogli mu policjanci

stw24.pl21 września 2021

Kowal zawinił , cygana powiesili. Wywiad z byłym trenerem Stali Stalowa Wola.

stw24.pl20 września 2021