Kronika Policyjna

Kryminalne zagadki Stalowej Woli

Kryminalne zagadki Stalowej Woli

STALOWA WOLA
Złodziej ukradł tablicę rejestracyjną z hondy civic zaparkowanej przy Al. Jana Pawła II. Agnieszka L. straty oszacował na 88 zł.  Do zdarzenia doszło 1 maja.

STALOWA WOLA
Ktoś wybił boczną szybę w ciężarowym volvo zaparkowanym przy ul. Okulickiego. Ze środka auta nic nie ukradł. Policja w toku prowadzonych czynności ustaliła, że również w stojącym obok audi została wybita boczna szyba. Do zdarzenia doszło 8 maja.

STALOWA WOLA
Ktoś ukradł telefon komórkowy należący do Adama K., gdy mężczyzna robił zakupy. Właściciel wartość skradzionego mienia oszacował na 456 zł.  Do zdarzenia doszło przy ul. Staszica.

STALOWA WOLA
Złodziej ukradł telefon komórkowy Marcinowi K. podczas imprezy plenerowej przy ul. 1 Sierpnia. Wartość telefonu 500 zł. Do zdarzenia doszło 3 maja.

STALOWA WOLA
Sylwia S. pozostawiła w loży, w jednym z lokali telefon. Sytuację tę wykorzystał złodziej i wziął przedmiot.  Starty 600 zł. Do zdarzenia doszło 5 maja.

STALOWA WOLA
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej na ul. Rozwadowskiej motorowerzystę. Okazało się, że 32-letni Kamil F. ma  czynny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Ponadto mężczyzna nie był trzeźwy miał ponad 0,3 promila alkoholu w organizmie.

STALOWA WOLA
5 maja doszło do pożaru osobowego mercedesa stojącego na przyblokowym parkingu przy Al. Jana Pawła II. Całkowicie spalił się przód auta. Ponadto nadpalone zostały dwa pojazdy stojące obok – citroen i honda.

BRANDWICA, gm. Pysznica
Złodziej po oberwaniu kłódki przy blaszanym garażu wszedł do środka i ukradł kosiarkę i kosę spalinową, piłę oraz kuchenkę turystyczną. Małgorzata K. straty oszacowała na 1,5 tys. zł.   Do zdarzenia doszło na terenie niezamieszkałej posesji.

RADOMYŚL NAD SANEM
Mieszkaniec województwa małopolskiego, Wojciech K. zostawił na placu przed sklepem przy ul. Legionów rower. Ktoś wyjął z otwartej sakiewki przymocowanej do jednośladu telefon. Właściciel swoje straty oszacował na 1 tys. zł.

Dorota Zakrzewska

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

„Bezpieczne wakacje”- wyłoniono zwycięzców konkursu

stw24.pl18 października 2021

Spotkania profilaktyczne ze stalowowolską policją

stw24.pl12 października 2021

Nie zatrzymał się do kontroli, był pijany i poszukiwany

stw24.pl12 października 2021

Policyjne kontrole w placówkach handlowych i autobusach

stw24.pl8 października 2021

Policjanci ostrzegają przed spoofingiem

stw24.pl8 października 2021

Złodziej wszedł do domu, ukradł portfel z zawartością

stw24.pl4 października 2021
policja-las-poszukiwania-patrole

Zbłądził w lesie- pomogli mu policjanci

stw24.pl21 września 2021

Kowal zawinił , cygana powiesili. Wywiad z byłym trenerem Stali Stalowa Wola.

stw24.pl20 września 2021

Obywatelskie ujęcia nietrzeźwych kierowców

stw24.pl13 września 2021