Kronika Policyjna

Kryminalne zagadki Stalowej Woli

Kryminalne zagadki Stalowej Woli

STALOWA WOLA
24 czerwca doszło do pożaru przy ul. 1 Sierpnia. Policjanci podczas wykonywania czynności  służbowych zobaczyli, że na placu Piłsudskiego pali się drewniany budynek, w którym mieści się bar. Spaleniu uległa jedna ze ścian oraz sufit. Powstałe straty zostały oszacowane na 1,5 tys. zł. Przyczyna pożaru nie została jeszcze ustalona.

STALOWA WOLA
Kobieta robiła porządki przy grobie na cmentarzu w Rozwadowie.  Zostawiła obok pomnika koszyk, w którym miała torebkę. Chwilę nieuwagi Wandy M. wykorzystał złodziej i ukradł jej torebkę, w której miała dowód osobisty, dowód rejestracyjny oraz prawo jazdy. Do zdarzenia doszło 21 czerwca.

STALOWA WOLA
24 czerwca policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli na ul. Przemysłowej 29-letniego mieszkańca powiatu stalowowolskiego. Okazało się, że kierowca citroena c4  nie ma wymaganych uprawnień do kierowania pojazdem, pomimo wydanej decyzji o ich cofnięciu.  Odpowie za to przed sądem.

STALOWA WOLA
26 czerwca na ul. Staszica o godz. 3.15, policjanci drogówki skontrolowali kierowcę motoroweru. 25-letni Marcin B. mieszkaniec Stalowej Woli, miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, wydany przez Sąd Rejonowy w Stalowej Woli. Za złamanie tego zakazu mężczyzna odpowie przed sądem.

RADOMYŚL NAD SANEM
26 czerwca funkcjonariusze z posterunku policji zatrzymali do kontroli rowerzystę, 52-letniego Jana R. Mężczyzna by pijany, miał 2,58 promila alkoholu w organizmie. Ponadto miał sądowy zakaz jazdy rowerem.

MOTYCZE, gm. Zaleszany
Złodziej włamał się do komórki, a następnie ukradł ze środka aluminiową patelnię o wartości 15 zł. Kradzież tę zgłosił Wacław P. Do zdarzenia doszło 22 czerwca.

STALOWA WOLA
Daniel W. na portalu internetowym kupił telefon komórkowy, za który zapłacił 2,4 tys.  We wskazanym terminie nie otrzymał towaru, ani zwrotu pieniędzy.

ZALESZANY
Złodziej po oberwaniu kłódki zabezpieczającej metalową kratę, wszedł do budki z lodami, skąd ukradł 60 zł. Do zdarzenia doszło 20 czerwca.
Dorota Zakrzewska

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Zderzenie busa z pociągiem towarowym, zginęli dwaj mężczyźni

stw24.pl14 kwietnia 2021

Policjanci zabezpieczyli broń, amunicje i trofea myśliwskie

stw24.pl14 kwietnia 2021

Policjanci zlikwidowali plantację marihuany

stw24.pl12 kwietnia 2021

Konkurs plastyczny dla dzieci pn. “bezpieczeństwo oczami pierwszoklasisty”

stw24.pl6 kwietnia 2021

Tragedia rodzinna – Matka zabiła dwójkę małych dzieci i odebrała sobie życie

stw24.pl30 marca 2021

Policja poszukuje zaginionego mieszkańca Niska

stw24.pl24 marca 2021

Obywatelskie zatrzymanie nietrzeźwego kierowcy

stw24.pl23 marca 2021

Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez drzewo

stw24.pl23 marca 2021

Policja egzekwuje wprowadzone nakazy i ograniczenia

stw24.pl22 marca 2021