Kronika Policyjna

Kryminalne zagadki Stalowej Woli

Kryminalne zagadki Stalowej Woli

STALOWA WOLA
Złodziej ukradł rower, który stał niezabezpieczony przed sklepem przy ul. Czarnieckiego. Paweł G. swoje straty oszacował na 700 zł. Do zdarzenia doszło 1 sierpnia.

STALOWA WOLA
Ktoś włamał się do altanki na ogrodach działkowych przy ul. Czarnieckiego i ukradł klucze.  Ryszard D. starty oszacował na 20 zł. Do zdarzenia doszło w okresie 24 – 29 lipca.

STALOWA WOLA
Ktoś wykorzystując fakt, że Krzysztof S. był w stanie po spożyciu alkoholu ukradł mu telefon. Mieszkaniec powiatu niżańskiego swoje straty oszacował na 3,5 tys. zł. Do kradzieży doszło 29 lipca przy ul. Wojska Polskiego.

STALOWA WOLA
Złodziej po uprzednim przycięciu linki zabezpieczającej ukradł rower, który stał przy stojaku, znajdującym się przed blokiem przy ul Wałowej. Tadeusz K. swoje straty oszacował na 800 zł. Do zdarzenia doszło 30 lipca.

STALOWA WOLA
28 lipca wandal urwał boczne lusterko w fiacie punto. Auto było zaparkowane przy ul. Wałowej.   Witold M. swoje straty wycenił na 570 zł.

STALOWA WOLA
Ktoś oberwał lusterko boczne w toyocie yaris. Samochód ten stał przy ul. Wojska Polskiego. Jacek Cz. wartość zniszczonego mienia oszacował na 800 zł. Do zdarzenia doszło 28 lipca.

PYSZNICA
31 lipca policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli na ul. Wolności motocyklistę, 23-letniego Pawła T. Okazało się, że mężczyzna ma sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi.

STALOWA WOLA
Wandal wybił dwie szyby w kiosku spożywczym mieszczącym się przy ul. 1 Sierpnia. Danuta W. starty oszacowała na 2 tys. zł. Do zdarzenia doszło 28 lipca.

STALOWA WOLA
Jerzy S. na portalu internetowym kupił okulary przeciwsłoneczne za 160 zł. Pieniądze wpłacił 9 czerwca i dotychczas nie otrzymał towaru, ani zwrotu pieniędzy.

STALOWA WOLA
Ktoś wykorzystując nieuwagę kobiety, która przebywała w lokalu przy ul. Komisji Edukacji Narodowej, przywłaszczył sobie jej telefon komórkowy o wartości 1200 zł. Zofia B. zostawiła komórkę na stoliku. Zdarzenie miało miejsce 25 lipca.

Dorota Zakrzewska   

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Policjanci zlikwidowali plantację marihuany

stw24.pl12 kwietnia 2021

Konkurs plastyczny dla dzieci pn. “bezpieczeństwo oczami pierwszoklasisty”

stw24.pl6 kwietnia 2021

Tragedia rodzinna – Matka zabiła dwójkę małych dzieci i odebrała sobie życie

stw24.pl30 marca 2021

Policja poszukuje zaginionego mieszkańca Niska

stw24.pl24 marca 2021

Obywatelskie zatrzymanie nietrzeźwego kierowcy

stw24.pl23 marca 2021

Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez drzewo

stw24.pl23 marca 2021

Policja egzekwuje wprowadzone nakazy i ograniczenia

stw24.pl22 marca 2021

19-latek odpowie za krótkotrwałe użycie pojazdu i jazdę pod wpływem

stw24.pl19 marca 2021

Akcja policyjna “Na Drodze -Patrz i Słuchaj”

stw24.pl19 marca 2021