Kronika Policyjna

Kryminalne zagadki Stalowej Woli

Kryminalne zagadki Stalowej Woli

PYSZNICA
Złodziej włamał się do garażu skąd ukradł  siedem masek do gry w paintballa, a także aluminiową drabinę i siekierę. Paweł R. swoje straty oszacował na 950 zł. Do zdarzenia doszło w okresie między 1 a 10 lipca.

STALOWA WOLA
Złodziej ukradł z szatni szkolnej telefon komórkowy należący do Dominika T. Mężczyzna w tym czasie przebywał na treningu. Poszkodowany swoje straty oszacował na 950 zł.  Do zdarzenia doszło 8 lipca.

STALOWA WOLA
Andrzej G. zawiadomił policję, że ktoś ukradł jego dziecku telefon komórkowy o wartości 1 500 zł . Jego syn był w tym czasie na treningu, a telefon zostawił w szkolnej szatni. Do zdarzenia doszło 8 lipca.

STALOWA WOLA
Maria G. została okradziona, gdy robiła zakupy w galerii handlowej przy ul. Chopina. Złodziej wykorzystując nieuwagę kobiety, wyciągnął jej z torebki portfel, w którym miała 450 zł.  Do kradzieży doszło 8 lipca.

LIPA, gm. Zaklików
Ktoś ukradł betonowego grilla, który był własnością gminy, a znajdował się na ogólnodostępnym terenie. Wartość skradzionego mienia została oszacowana na 1 tys. zł. Do zdarzenia doszło w okresie między 2 a 6 lipca.

STALOWA WOLA
Wandal uszkodził mitsubishi, poprzez porysowanie powłoki lakierniczej. Auto było zaparkowane przy ul. Ofiar Katynia.  Zbigniew W. swoje straty oszacował na 1 500 zł. Do zdarzenia doszło w okresie 27 czerwca – 6 lipca.

STALOWA WOLA
11 lipca doszło do pożaru na ogrodach działkowych Hutnik II. Paliła się altanka i dobudówka. Oba obiekty uległy częściowemu spaleniu. Jan K. straty oszacował na 8 tys. zł. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było zaprószenie ognia.

STALOWA WOLA
Iwona P. podczas pobytu w przychodni przy ul. Staszica zostawiła telefon komórkowy w wózku dziecięcym. Fakt ten wykorzystał złodziej i ukradł telefon. Kobieta swoje straty oszacowała na 360 zł. Do zdarzenia doszło 12 lipca.

STALOWA WOLA
Alina T. zawiadomiła policję, że jej córka została okradziona, gdy przebywała na odkrytym basenie. Złodziej ukradł nastolatce telefon komórkowy o wartości 360 zł. Do zdarzenia doszło 12 lipca.

STALOWA WOLA
Paulina W. zostawiła rower przypięty do stojaka przed galerią handlową przy ul. Chopina. Jednak, to zabezpieczenie nie pomogło, bo ktoś ukradł jednoślad. Kobieta swoje straty oszacowała na 700 zł.  Do zdarzenia doszło 13 lipca.
Dorota Zakrzewska

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

policja-las-poszukiwania-patrole

Zbłądził w lesie- pomogli mu policjanci

stw24.pl21 września 2021

Kowal zawinił , cygana powiesili. Wywiad z byłym trenerem Stali Stalowa Wola.

stw24.pl20 września 2021

Obywatelskie ujęcia nietrzeźwych kierowców

stw24.pl13 września 2021

Szynobus potrącił leżącego przy torach mężczyznę

stw24.pl13 września 2021

Bezpieczna droga do szkoły ze stalowowolską policją

stw24.pl10 września 2021

Grzybiarze – Policja apeluje o rozwagę!

stw24.pl7 września 2021

Zatrzymani na doglądaniu uprawy konopi

stw24.pl27 sierpnia 2021

W miniony weekend policja zatrzymała trzech pijanych kierowców

stw24.pl24 sierpnia 2021

Śmiertelny wypadek w powiecie stalowowolskim

stw24.pl20 sierpnia 2021