Kronika Policyjna

Kryminalne zagadki Stalowej Woli

Kryminalne zagadki Stalowej Woli

PYSZNICA
Złodziej włamał się do garażu skąd ukradł  siedem masek do gry w paintballa, a także aluminiową drabinę i siekierę. Paweł R. swoje straty oszacował na 950 zł. Do zdarzenia doszło w okresie między 1 a 10 lipca.

STALOWA WOLA
Złodziej ukradł z szatni szkolnej telefon komórkowy należący do Dominika T. Mężczyzna w tym czasie przebywał na treningu. Poszkodowany swoje straty oszacował na 950 zł.  Do zdarzenia doszło 8 lipca.

STALOWA WOLA
Andrzej G. zawiadomił policję, że ktoś ukradł jego dziecku telefon komórkowy o wartości 1 500 zł . Jego syn był w tym czasie na treningu, a telefon zostawił w szkolnej szatni. Do zdarzenia doszło 8 lipca.

STALOWA WOLA
Maria G. została okradziona, gdy robiła zakupy w galerii handlowej przy ul. Chopina. Złodziej wykorzystując nieuwagę kobiety, wyciągnął jej z torebki portfel, w którym miała 450 zł.  Do kradzieży doszło 8 lipca.

LIPA, gm. Zaklików
Ktoś ukradł betonowego grilla, który był własnością gminy, a znajdował się na ogólnodostępnym terenie. Wartość skradzionego mienia została oszacowana na 1 tys. zł. Do zdarzenia doszło w okresie między 2 a 6 lipca.

STALOWA WOLA
Wandal uszkodził mitsubishi, poprzez porysowanie powłoki lakierniczej. Auto było zaparkowane przy ul. Ofiar Katynia.  Zbigniew W. swoje straty oszacował na 1 500 zł. Do zdarzenia doszło w okresie 27 czerwca – 6 lipca.

STALOWA WOLA
11 lipca doszło do pożaru na ogrodach działkowych Hutnik II. Paliła się altanka i dobudówka. Oba obiekty uległy częściowemu spaleniu. Jan K. straty oszacował na 8 tys. zł. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było zaprószenie ognia.

STALOWA WOLA
Iwona P. podczas pobytu w przychodni przy ul. Staszica zostawiła telefon komórkowy w wózku dziecięcym. Fakt ten wykorzystał złodziej i ukradł telefon. Kobieta swoje straty oszacowała na 360 zł. Do zdarzenia doszło 12 lipca.

STALOWA WOLA
Alina T. zawiadomiła policję, że jej córka została okradziona, gdy przebywała na odkrytym basenie. Złodziej ukradł nastolatce telefon komórkowy o wartości 360 zł. Do zdarzenia doszło 12 lipca.

STALOWA WOLA
Paulina W. zostawiła rower przypięty do stojaka przed galerią handlową przy ul. Chopina. Jednak, to zabezpieczenie nie pomogło, bo ktoś ukradł jednoślad. Kobieta swoje straty oszacowała na 700 zł.  Do zdarzenia doszło 13 lipca.
Dorota Zakrzewska

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Zderzenie busa z pociągiem towarowym, zginęli dwaj mężczyźni

stw24.pl14 kwietnia 2021

Policjanci zabezpieczyli broń, amunicje i trofea myśliwskie

stw24.pl14 kwietnia 2021

Policjanci zlikwidowali plantację marihuany

stw24.pl12 kwietnia 2021

Konkurs plastyczny dla dzieci pn. “bezpieczeństwo oczami pierwszoklasisty”

stw24.pl6 kwietnia 2021

Tragedia rodzinna – Matka zabiła dwójkę małych dzieci i odebrała sobie życie

stw24.pl30 marca 2021

Policja poszukuje zaginionego mieszkańca Niska

stw24.pl24 marca 2021

Obywatelskie zatrzymanie nietrzeźwego kierowcy

stw24.pl23 marca 2021

Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez drzewo

stw24.pl23 marca 2021

Policja egzekwuje wprowadzone nakazy i ograniczenia

stw24.pl22 marca 2021