Kronika Policyjna

Kryminalne zagadki Stalowej Woli

Kryminalne zagadki Stalowej Woli

STALOWA WOLA
Wandal uderzając pięścią uszkodził szybę w drzwiach wejściowych  do klatki schodowej w bloku przy ul. 1 Sierpnia. Do zdarzenia doszło 19 września. Wartość strat 500 zł.

STALOWA WOLA
Złodziej wykorzystując nieuwagę pracownika w jednym z zakładów pracy przy Al. Jana Pawła II, z otwartego pomieszczenia ukradł telefon komórkowy oraz zegarek męski. Wartość skradzionego mienia 2 tys. zł. Do zdarzenia doszło 21 września.

STALOWA WOLA
Właścicielka salonu fryzjerskiego poinformowała policję, że na jednej ze stron internetowych dot., rankingu salonów, pojawiła się jej firma. Kobieta otrzymała fakturę w wysokości  743 zł za opłacenie abonamentu publikacji w sieci. Właścicielka salonu takiej usługi nie zlecała.

ANTONIÓW, gm. Radomyśl nad Sanem
Złodziej po uprzednim wyrwaniu skobla od drzwi do kuchni letniej wszedł do środka, a następnie ukradł rower. Właściciel swoje straty oszacował na 200 zł. Do zdarzenia doszło 22 września.

STALOWA WOLA
Złodziej wykorzystując nieuwagę kobiety, która robiła zakupy w galerii handlowej, wyciągnął jej z torebki portfel, w którym miała dowód osobisty, prawo jazdy, kartę bankomatową oraz 50 zł. Do zdarzenia doszło 23 września przy ul. Chopina.

STALOWA WOLA
16-latek zostawił w lokalu gastronomicznym plecak, fakt ten wykorzystał złodziej. Nastolatek stracił słuchawki, paszport, powerbank oraz 200 zł. Łączna wartość skradzionego mienia to 600 zł.

STALOWA WOLA
Złodziej, wykorzystując nieuwagę kobiety, z niezamkniętego opla astry ukradł telefon komórkowy oraz 70 zł. Łączne straty poszkodowana oszacował na 870 zł. Do zdarzenia doszło przy ul. Czarnieckiego.

STALOWA WOLA
Wandal uszkodził lewy tylny błotnik w audi a 4. Auto było zaparkowane na przyblokowym parkingu. Do zdarzenia doszło 22 września. Właściciel swoje straty oszacował na 1,5 tys. zł.

PYSZNICA
Złodziej ukradł rower, który stał na posesji przy ul. Wolności.  Właściciel wartość jednośladu wycenił na 1,1 tys. zł. Do kradzieży doszło 24 września.

STALOWA WOLA
Klient przez nieuwagę pozostawił na stoliku w sklepie portfel, w którym miał dowód osobisty, prawo jazdy, kartę bankomatową oraz 100 euro. Ktoś sobie przywłaszczył ten przedmiot. Do zderzania doszło 26 września w sklepie przy ul. Okulickiego.

STALOWA WOLA
Mieszkanka Stalowej Woli zawiadomiła policję, że jej córka, która przebywa obecnie w Holandii,  kupiła przez internet obiektyw do aparatu fotograficznego za 86,50 zł. Gdy przyszła przesyłka okazało się, że zamiast sprzętu w paczce są gazety.

PYSZNICA
Ktoś uszkodził powłokę lakierniczą opla vectry poprzez wylanie nieznanej substancji na pokrywę silnika oraz porysowanie jej ostrym przedmiotem. Auto było zaparkowane przy ul. Sanowej. Do zdarzenia doszło 26 września.  Właściciel straty oszacował na 800 zł.

LIPA, gm. Zaklików
Złodziej ukradł rower z piwnicy bloku wielorodzinnego przy ul. Leśnej. Właścicielka wartość jednośladu oszacowała na 600 zł. Do zdarzenia doszło 28 września.

Dorota Zakrzewska

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Policjanci zlikwidowali plantację marihuany

stw24.pl12 kwietnia 2021

Konkurs plastyczny dla dzieci pn. “bezpieczeństwo oczami pierwszoklasisty”

stw24.pl6 kwietnia 2021

Tragedia rodzinna – Matka zabiła dwójkę małych dzieci i odebrała sobie życie

stw24.pl30 marca 2021

Policja poszukuje zaginionego mieszkańca Niska

stw24.pl24 marca 2021

Obywatelskie zatrzymanie nietrzeźwego kierowcy

stw24.pl23 marca 2021

Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez drzewo

stw24.pl23 marca 2021

Policja egzekwuje wprowadzone nakazy i ograniczenia

stw24.pl22 marca 2021

19-latek odpowie za krótkotrwałe użycie pojazdu i jazdę pod wpływem

stw24.pl19 marca 2021

Akcja policyjna “Na Drodze -Patrz i Słuchaj”

stw24.pl19 marca 2021