wydarzenia

Kryminalne zagadki Stalowej Woli

Kryminalne zagadki Stalowej Woli

STALOWA WOLA

Magdalena S. na portalu internetowym kupiła parę butów damskich za 700 zł. Gdy otrzymała je okazało się, że wyglądają inaczej, niż w opisie, który był na aukcji. Chciała zwrócić towar, jednak sprzedający odmówił przyjęcia tej przesyłki. Dlatego też 24 października kobieta poinformował o tym fakcie policję.

STALOWA WOLA

Ktoś uszkodził żaluzje antywłamaniowe oraz wybił podwójną szybę w barze przy ul. Rynek. Ewa N. straty oszacowała na 1 tys. zł. Do zdarzenia doszło 24 października.

STALOWA WOLA

Złodziej ukradł rower górski, który stał w klatce schodowej w jednym z bloków przy Al. Jana Pawła II. Grzegorz P. wartość jednośladu wycenił na 450 zł. Do zdarzenia doszło 20 października.

SKOWIERZYN, gm. Zaleszany

25 października 55 – letni mężczyzna jadący ścieką rowerową zahaczył o wystający nad przestrzeń ścieżki arkusz blachy przygotowanej do krycia dachu na prywatnej posesji. W wyniku tego mężczyzna rozciął sobie policzek. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Rowerzysta był trzeźwy.

STALOWA WOLA

Złodziej ukradł z otwartego auta portfel, w którym był dowód osobisty, prawo jazdy i dowód rejestracyjny. Auto było zaparkowane przy ul. Ofiar Katynia. Jerzy Ż. swoje straty oszacował na 100 zł. Do zdarzenia doszło 20 października.

STALOWA WOLA

Piotr G. na portalu internetowym kupił kartę graficzną za 2751 zł. 11 września wpłacił pieniądze na wskazane konto i dotychczas nie otrzymał towaru.

STALOWA WOLA

Ewelina P. została okradziona, gdy robiła zakupy w jednym ze sklepów. Złodziej wykorzystując nieuwagę kobiety ukradł jej telefon komórkowy. Do zdarzenia doszło 18 października.

STALOWA WOLA

Wandal uszkodził auto poprzez zarysowanie i wgniecenie powłoki lakierniczej na masce, a także robił przednią szybę. Fiat był zaparkowany przy Al. Jana Pawła II. Michał Ż. swoje straty oszacował na 3 tys. zł. Do zdarzenia doszło 18 października.

Dorota Zakrzewska

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

wydarzenia

Więcej w wydarzenia

Oliwia Sybicka na Zgrupowaniu szkoleniowym PZT w Żywcu

stw24.pl10 czerwca 2021

Mrówcza kolonia przy Parku Zimnej Wody

stw24.pl10 czerwca 2021

Premiera filmu „Miasto z piasków i serc. Stalowa Wola”

stw24.pl10 czerwca 2021

Same sukcesy Zespołu Tanecznego “KIK” z Pysznicy

stw24.pl10 czerwca 2021

Bezpłatne badania na Placu Piłsudskiego

stw24.pl9 czerwca 2021

Hospitalizacje z potwierdzonym COVID-19 tylko w szpitalach zakaźnych

stw24.pl9 czerwca 2021

Diler może zarejestrować samochód za klienta

stw24.pl9 czerwca 2021

Bibliotekarze chcą urządzić patio

stw24.pl9 czerwca 2021

Zapisz dziecko na „Wakacje w bibliotece”

stw24.pl7 czerwca 2021