W Stalowej Woli

Kryminalne zagadki Stalowej Woli

Kryminalne zagadki Stalowej Woli

STALOWA WOLA
Złodziej wykorzystując nieuwagę mężczyzny, który robił zakupy w jednym ze sklepów przy ul. Poniatowskiego, ukradł mu telefon komórkowy. Andrzej O. wartość skradzionego przedmiotu oszacował na 400 zł. Do zdarzenia doszło 19 listopada.

MAJDAN ZBYDNIOWSKI, gm. Zaleszany
Serwisant w firmie internetowej w trakcie wykonywania prac remontowych stwierdził, że na linii Majdan Zbydniowski – Dzierdziówka  brakuje przewodu internetowego o łącznej długości ok. 150 m. Złodziej odciął przewód z trzech słupów. Wartość skradzionego mienia 1,5 tys. zł. Kradzież została ujawniona 21 listopada.

STALOWA WOLA
Złodziej ukradł Bogusławowi P. saszetkę, w której mężczyzna miał dowód osobisty, prawo jazdy oraz 190 zł. Do zdarzenia doszło 18 listopada w jednym ze sklepów przy ul. KEN.

STALOWA WOLA
Kobieta zostawiła na chwilę otwarte biuro. Złodziej wykorzystał ten fakt i ukradł z pomieszczenia telefon komórkowy. Iwona G. swoje straty oszacowała na 1 tys. zł. Do kradzieży doszło  17 listopada przy ul. Dąbrowskiego.

STALOWA WOLA
Stanisław S. na portalu internetowym kupił zegarek za 280 zł. 10 września wpłacił pieniądze na wskazane konto i dotychczas nie otrzymał zamówionego towaru.

STALOWA WOLA
Złodziej ukradł z szatni zakładu pracy portfel, który należał do Pawła R. Mężczyzna stracił dowód osobisty, prawo jazdy, kartę bankomatową oraz 200 zł.  Do kradzieży doszło 16 listopada.

ANTONIÓW, gm. Radomyśl nad Sanem
Marzena L. na portalu internetowym kupiła telefon komórkowy. 4 listopada kobieta wpłaciła na wskazane konto 1999 zł. Dotychczas nie otrzymała zamówionego przedmiotu.

STALOWA WOLA
Maciej P. na jednym z portali internetowych chciał wynająć domek na Sylwestra w Zakopanem. Po tym, gdy wpłacił 600 zł zaliczki oferujący wynajem zerwał kontakt z mężczyzną i nie zwrócił mu pieniędzy.

ZAKLIKÓW
Złodziej po zerwaniu kłódki zabezpieczającej drzwi wejściowe do tzw. kuchni letniej, ukradł ze środka szlifierkę, przewód do kosiarki oraz maszynę do cięcia płytek. Zygmunt J. Swoje straty oszacował na 600 zł. Do zdarzenia doszło 15 listopada przy ul. Ptasiej.

Dorota Zakrzewska

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Policjanci zlikwidowali plantację marihuany

stw24.pl12 kwietnia 2021

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Stalowej Woli

stw24.pl12 kwietnia 2021

Rozwadowski Trag Staroci

stw24.pl12 kwietnia 2021

Konkurs „Tytus w Stalowej Woli”

stw24.pl8 kwietnia 2021

Wizyta w urzędzie skarbowym tylko po wcześniejszej rezerwacji

stw24.pl30 marca 2021

Dworzec PKP w Rozwadowie odzyska dawny blask

stw24.pl30 marca 2021

Diecezja podaje zalecenia na Wielki Tydzień

stw24.pl26 marca 2021

Uwaga! W weekend przestawiamy zegarki

stw24.pl26 marca 2021

Dzień Bezpiecznego Internetu w CEZ

stw24.pl26 marca 2021