Kronika Policyjna

Kryminalne zagadki Stalowej Woli

Kryminalne zagadki Stalowej Woli

STALOWA WOLA
Złodziej wykorzystując nieuwagę pacjenta szpitala, ukradł mu telefon komórkowy. Łukasz J. zostawił na poczekalni kurtkę, w kieszeni której miał telefon. Do zdarzenia doszło 17 grudnia. Wartość skradzionego mienia to 700 zł.

STALOWA WOLA
Ktoś wgniótł karoserię w drzwiach fiata seicento. Auto było zaparkowane przy ul. Grabskiego.  Arkadiusz D., mieszkaniec powiatu niżańskiego, swoje straty oszacował na 1 tys. zł. Do zdarzenia doszło 19 grudnia.

PRZYSZÓW, gm. Bojanów
Ktoś przywłaszczył sobie telefon komórkowy oraz portfel, w którym było 800 zł i karta bankomatowa. Przedmioty te wypadły Mateuszowi B. z kieszeni kurtki.  Mężczyzna oszacował swoje straty na 1350 zł.

STALOWA WOLA
Złodziej wyrwał skobel zabezpieczający drzwi wejściowe do piwnicy w jednym z bloków, a następnie wszedł do środka i ukradł rower oraz zestaw kluczy i śrubokrętów. Zofia R. wyceniła wartość skradzionych przedmiotów na 350 zł.

STALOWA WOLA
Sławomir S. na portalu internetowym kupił książki. 15 listopada na wskazane konto wpłacił  81 zł i dotychczas nie otrzymał zamówionego towaru.

STALOWA WOLA
Wandal przy pomocy ostrego narzędzia uszkodził opony w toyocie corolli. Auto było zaparkowane przy ul. Kusocińskiego. Kazimierz P. swoje straty oszacował na 600 zł. Do zdarzenia doszło 15 grudnia.

STALOWA WOLA
Ktoś wybił trzy boczne szyby oraz zniszczył dwa lusterka zewnętrzne i klosz przedniego reflektora i kierunkowskazu w koparce, a ponadto w aucie ciężarowym  wybił dwie szyby.  Pojazdy były zaparkowane przy ul. Sosnowej. Łączne straty to 3 tys. zł. Do zdarzenia doszło 17 grudnia.

STALOWA WOLA
Ktoś wybił tylną szybę i szybę w lewych tylnych drzwiach, a także rozbił lewe tylne światło  i wgniótł karoserię w audi a 8. Auto było zaparkowane przy ul. Popiełuszki. Konrad R. swoje straty oszacował na 5 tys. zł. Do zdarzenia doszło 17 grudnia.

STALOWA WOLA
Paweł M. na portalu internetowym kupił telefon komórkowy za 1600 zł . Pieniądze wpłacił 2 grudnia i dotychczas nie otrzymał zakupionego towaru.

STALOWA WOLA
Anna I.  kupiła na portalu internetowym spawarkę. Początkiem grudnia na wskazane konto wpłaciła 2050 zł. Dotychczas nie otrzymała zamówionego towaru.

Dorota Zakrzewska

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Policjanci zlikwidowali plantację marihuany

stw24.pl12 kwietnia 2021

Konkurs plastyczny dla dzieci pn. “bezpieczeństwo oczami pierwszoklasisty”

stw24.pl6 kwietnia 2021

Tragedia rodzinna – Matka zabiła dwójkę małych dzieci i odebrała sobie życie

stw24.pl30 marca 2021

Policja poszukuje zaginionego mieszkańca Niska

stw24.pl24 marca 2021

Obywatelskie zatrzymanie nietrzeźwego kierowcy

stw24.pl23 marca 2021

Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez drzewo

stw24.pl23 marca 2021

Policja egzekwuje wprowadzone nakazy i ograniczenia

stw24.pl22 marca 2021

19-latek odpowie za krótkotrwałe użycie pojazdu i jazdę pod wpływem

stw24.pl19 marca 2021

Akcja policyjna “Na Drodze -Patrz i Słuchaj”

stw24.pl19 marca 2021