Kronika Policyjna

Kryminalne zagadki Stalowej Woli

Kryminalne zagadki Stalowej Woli

STALOWA WOLA
Złodziej ukradł perfumy o łącznej wartości 935 zł z jednego ze sklepów przy ul. Okulickiego. Do zdarzenia doszło 19 lutego.

STALOWA WOLA
Ktoś wykorzystał nieuwagę kobiety, która robiła zakupy w sklepie i wyciągnął jej z torebki portfel, w którym miała 400 zł, prawo jazdy i dowód osobisty. Do zdarzenia doszło 22 lutego przy ul. Okulickiego.

STALOWA WOLA
Henryk T. na jednym z portali internetowych znalazł ogłoszenie dotyczące sprzedaży koparko – ładowarki.  Po uzgodnieniu warunków zakupu 27 grudnia ubiegłego roku wpłacił przedpłatę w wysokości 2 tys. na wskazane konto. Dotychczas nie otrzymał zamówionego towaru ani zwrotu pieniędzy.

STALOWA WOLA
Ktoś uszkodził skrzynkę na listy znajdującą się w klatce schodowej w jednym z bloków mieszkalnych, a następnie otworzył znajdującą się tam korespondencję i uzyskał dostęp do  prywatnej informacji. Do zdarzenia doszło 18  lutego.

STALOWA WOLA
Jeden z pacjentów przybywających na oddziale w szpitalu został okradziony. Ktoś wykorzystując jego nieuwagę, z sali w której leżał, ukradł mu portfel, w którym był dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny oraz 200 zł. Do zdarzenia doszło 17 lutego.

STALOWA WOLA
Ktoś porysował prawy przedni błotnik w volkswagenie polo należącym do Anny D.  Auto było zaparkowane przy  ul. Popiełuszki. Do zdarzenia doszło 17 lutego.

ZAKLIKÓW
Wandal porysował powłokę lakierniczą bmw. Auto stało przy ul. Zachodniej. Właściciel swoje straty oszacował na 1,5 tys. zł. Do zdarzenia doszło 17 lutego.

STALOWA WOLA
Ktoś uszkodził drzwi wejściowe do jednego z mieszkań w bloku przy Al. Jana Pawła. Jan K. swoje straty oszacował na 1,2 tys. zł.  Do zdarzenia doszło 18 lutego.

STALOWA WOLA
Beta B. na portalu internetowym kupiła markową odzież za 361 zł. Pieniądze te przelała na konto sprzedającego 11 grudnia ubiegłego roku. Dotychczas nie otrzymała zmówionego towaru.

LIPA, gm. Zaklików
Mężczyzna kupił na portalu internetowym telewizor za 500 zł. Mimo tego, że pieniądze wpłacił początkiem lutego nie otrzymał zmówionego towaru.

Dorota Zakrzewska

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Policjanci mówili o bezpieczeństwie w cyberprzestrzeni

stw24.pl22 października 2021

„Bezpieczne wakacje”- wyłoniono zwycięzców konkursu

stw24.pl18 października 2021

Spotkania profilaktyczne ze stalowowolską policją

stw24.pl12 października 2021

Nie zatrzymał się do kontroli, był pijany i poszukiwany

stw24.pl12 października 2021

Policyjne kontrole w placówkach handlowych i autobusach

stw24.pl8 października 2021

Policjanci ostrzegają przed spoofingiem

stw24.pl8 października 2021

Złodziej wszedł do domu, ukradł portfel z zawartością

stw24.pl4 października 2021
policja-las-poszukiwania-patrole

Zbłądził w lesie- pomogli mu policjanci

stw24.pl21 września 2021

Kowal zawinił , cygana powiesili. Wywiad z byłym trenerem Stali Stalowa Wola.

stw24.pl20 września 2021