Kronika Policyjna

Kryminalne zagadki Stalowej Woli

Kryminalne zagadki Stalowej Woli

STALOWA WOLA
Złodziej ukradł perfumy o łącznej wartości 935 zł z jednego ze sklepów przy ul. Okulickiego. Do zdarzenia doszło 19 lutego.

STALOWA WOLA
Ktoś wykorzystał nieuwagę kobiety, która robiła zakupy w sklepie i wyciągnął jej z torebki portfel, w którym miała 400 zł, prawo jazdy i dowód osobisty. Do zdarzenia doszło 22 lutego przy ul. Okulickiego.

STALOWA WOLA
Henryk T. na jednym z portali internetowych znalazł ogłoszenie dotyczące sprzedaży koparko – ładowarki.  Po uzgodnieniu warunków zakupu 27 grudnia ubiegłego roku wpłacił przedpłatę w wysokości 2 tys. na wskazane konto. Dotychczas nie otrzymał zamówionego towaru ani zwrotu pieniędzy.

STALOWA WOLA
Ktoś uszkodził skrzynkę na listy znajdującą się w klatce schodowej w jednym z bloków mieszkalnych, a następnie otworzył znajdującą się tam korespondencję i uzyskał dostęp do  prywatnej informacji. Do zdarzenia doszło 18  lutego.

STALOWA WOLA
Jeden z pacjentów przybywających na oddziale w szpitalu został okradziony. Ktoś wykorzystując jego nieuwagę, z sali w której leżał, ukradł mu portfel, w którym był dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny oraz 200 zł. Do zdarzenia doszło 17 lutego.

STALOWA WOLA
Ktoś porysował prawy przedni błotnik w volkswagenie polo należącym do Anny D.  Auto było zaparkowane przy  ul. Popiełuszki. Do zdarzenia doszło 17 lutego.

ZAKLIKÓW
Wandal porysował powłokę lakierniczą bmw. Auto stało przy ul. Zachodniej. Właściciel swoje straty oszacował na 1,5 tys. zł. Do zdarzenia doszło 17 lutego.

STALOWA WOLA
Ktoś uszkodził drzwi wejściowe do jednego z mieszkań w bloku przy Al. Jana Pawła. Jan K. swoje straty oszacował na 1,2 tys. zł.  Do zdarzenia doszło 18 lutego.

STALOWA WOLA
Beta B. na portalu internetowym kupiła markową odzież za 361 zł. Pieniądze te przelała na konto sprzedającego 11 grudnia ubiegłego roku. Dotychczas nie otrzymała zmówionego towaru.

LIPA, gm. Zaklików
Mężczyzna kupił na portalu internetowym telewizor za 500 zł. Mimo tego, że pieniądze wpłacił początkiem lutego nie otrzymał zmówionego towaru.

Dorota Zakrzewska

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Obywatelskie ujęcia nietrzeźwych kierowców

stw24.pl13 września 2021

Szynobus potrącił leżącego przy torach mężczyznę

stw24.pl13 września 2021

Bezpieczna droga do szkoły ze stalowowolską policją

stw24.pl10 września 2021

Grzybiarze – Policja apeluje o rozwagę!

stw24.pl7 września 2021

Zatrzymani na doglądaniu uprawy konopi

stw24.pl27 sierpnia 2021

W miniony weekend policja zatrzymała trzech pijanych kierowców

stw24.pl24 sierpnia 2021

Śmiertelny wypadek w powiecie stalowowolskim

stw24.pl20 sierpnia 2021

Tymczasowy areszt dla podejrzanej o zabójstwo 42-latka

stw24.pl19 sierpnia 2021

Pijany kierowca zasnął za kierownicą

stw24.pl12 sierpnia 2021