Kronika Policyjna

Kryminalne zagadki Stalowej Woli

Kryminalne zagadki Stalowej Woli

STALOWA WOLA

Agnieszka L. kupiła na portalu internetowym książki. Pod koniec lutego wpłaciła na konto sprzedającego 126 zł i we wskazanym terminie nie otrzymała towaru.

LIPA, gm. Zaklików

Wandal wybił 13 podwójnych okien w budynku warsztatowo – magazynowym na terenie niedziałający zakładów. Wartość strat została oszacowana na 2,5 tys zł. Do zdarzenia doszło 22 marca.

STALOWA WOLA

Złodziej ukradł dwie tablice rejestracyjne z mercedesa. Auto było zaparkowane przy ul. Przemysłowej. Krzysztof M. straty oszacował na 100 zł. Do zdarzenia doszło 2 lutego.

STALOWA WOLA

Ktoś ukradł radio cb radio wraz z anteną z volkswagena transportera. Auto było zaparkowane przy ul. Floriańskiej. Zygmunt S. wartość strat oszacował na 460 zł. Do zdarzenia doszło 23 marca.

STALOWA WOLA

Złodziej wykorzystując nieuwagę Edyty F. ukradł jej telefon komórkowy. Kobieta swoje straty oszacowała na 1300 zł. Do zdarzenia doszło 29 marca przy ul. Hutniczej.

STALOWA WOLA

Ktoś ukradł elementy dwóch huśtawek – siedziska oraz łańcuchy z placu zabaw na terenie szkoły przy ul. Niezłomnych. Do zdarzenia doszło 27 marca.

STALOWA WOLA

Wandal zniszczył drzwi wejściowe do jednego z mieszkań w bloku przy ul. Wolności. Właścicielka mieszkania swoje straty oszacowała na 700 zł . Do zdarzenia doszło 28 marca.

STALOWA WOLA

Ktoś uszkodził drzwi od strony kierowcy oraz szybę w aucie, które było zaparkowane przy Al. Jana Pawła II. Bartłomiej W. straty oszacował na 1,5 tys. zł. Do zdarzenia doszło 30 marca.

STALOWA WOLA

Złodziej wykorzystując nieuwagę mężczyzny ukradł mu telefon komórkowy. Andrzej D. wartość skradzionego mienia wycenił na 1 tys. zł. Do zdarzenia doszło 31 marca przy ul. Wałowej.

STALOWA WOLA

Ktoś oberwał dwa lusterka w aucie marki Suzuki. Samochód był zaparkowany przy ul. Skoczyńskiego. Iwona P. straty oszacowała na kwotę 600 zł. Do zdarzenia doszło 30 marca.

ZDZIECHOWICE PIERWSZE, gm. Zaklików

Ireneusz B. zawiadomił policję, że ktoś wgniótł karoserię w tylnych drzwiach oraz otarł lakier w należącym do niego fiacie punto. Właściciel straty oszacował na 3300 zł. Do zdarzenia doszło 31 marca.

Dorota Zakrzewska

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Policjanci mówili o bezpieczeństwie w cyberprzestrzeni

stw24.pl22 października 2021

„Bezpieczne wakacje”- wyłoniono zwycięzców konkursu

stw24.pl18 października 2021

Spotkania profilaktyczne ze stalowowolską policją

stw24.pl12 października 2021

Nie zatrzymał się do kontroli, był pijany i poszukiwany

stw24.pl12 października 2021

Policyjne kontrole w placówkach handlowych i autobusach

stw24.pl8 października 2021

Policjanci ostrzegają przed spoofingiem

stw24.pl8 października 2021

Złodziej wszedł do domu, ukradł portfel z zawartością

stw24.pl4 października 2021
policja-las-poszukiwania-patrole

Zbłądził w lesie- pomogli mu policjanci

stw24.pl21 września 2021

Kowal zawinił , cygana powiesili. Wywiad z byłym trenerem Stali Stalowa Wola.

stw24.pl20 września 2021