Kronika Policyjna

Kryminalne zagadki Stalowej Woli

Kryminalne zagadki Stalowej Woli

STALOWA WOLA
Ktoś wyrwał i ukradł z prywatnej posesji 120 sztuk krzewów cisa. Swoje straty właścicielka oszacowała na 2 tys. zł. Do zdarzenia doszło 31 maja.

TURBIA, gm. Zaleszany
1 czerwca zapalił się budynek gospodarczy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej doszło do zwarcia instalacji elektrycznej podczas ładowania akumulatora. Spaleniu uległo wyposażenie  obiektu, maszyny do obróbki drewna oraz skuter. Straty zostały oszacowane na ok. 30 tys. zł.

STALOWA WOLA
Ktoś włamał się do piwnicy w jednym z bloków przy ul. 1 Sierpnia i ukradł dwie walizki, trzy opony oraz ubrania. Właścicielka swoje straty oszacowała na 1 050 zł. Do zdarzenia doszło 31 maja.

STALOWA WOLA
Z terenu budowy złodziej ukradł otwornice do płytek. Wartość strat została oszacowana na 2 tys. zł.  Do zdarzenia doszło 31 maja.

STALOWA WOLA
31 maja policjanci z wydziału ruchu drogowego podczas prowadzonej kontroli zatrzymali kierowcę, który miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto mężczyzna miał aktualny zakaz prowadzenia  pojazdów wydany przez Sąd Rejonowy w Stalowej Woli.

STALOWA WOLA
Kobieta przez nieuwagę pozostawiła torebkę przed blokiem. Fakt ten wykorzystał złodziej i ze środka wyciągnął telefon komórkowy. Poszkodowana oszacowała wartość skradzionego przedmiotu na 2 tys. zł.

STALOWA WOLA
Ktoś włamał się do altanki działkowej skąd ukradł kosiarkę spalinową i butlę turystyczną. Właściciel straty oszacował na 800 zł.  Do zdarzenia doszło 26 maja.

STALOWA WOLA
Złodziej z ukradł rower z tzw. wózkowni w jednym z bloków przy ul. Poniatowskiego. Pomieszczenie to nie było zamknięte. Właścicielka wartość jednośladu wyceniła na 900 zł. Do zdarzenia doszło 26 maja.

STALOWA WOLA
28 maja policjanci drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę seicento jadącego ul. Chopina. Okazało się, że 42-letni mieszkaniec Stalowej Woli miał aktualny sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Dorota Zakrzewska

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Obywatelskie ujęcia nietrzeźwych kierowców

stw24.pl13 września 2021

Szynobus potrącił leżącego przy torach mężczyznę

stw24.pl13 września 2021

Bezpieczna droga do szkoły ze stalowowolską policją

stw24.pl10 września 2021

Grzybiarze – Policja apeluje o rozwagę!

stw24.pl7 września 2021

Zatrzymani na doglądaniu uprawy konopi

stw24.pl27 sierpnia 2021

W miniony weekend policja zatrzymała trzech pijanych kierowców

stw24.pl24 sierpnia 2021

Śmiertelny wypadek w powiecie stalowowolskim

stw24.pl20 sierpnia 2021

Tymczasowy areszt dla podejrzanej o zabójstwo 42-latka

stw24.pl19 sierpnia 2021

Pijany kierowca zasnął za kierownicą

stw24.pl12 sierpnia 2021