W Stalowej Woli

Kto dostanie Innowatora COP?

Kto dostanie Innowatora COP?

Statuetka Innowator COP zostanie wręczona 10 września podczas obchodów Ogólnopolskiego Finału 80. Rocznicy Powstania Centralnego Okręgu Przemysłowego. To nagroda, która zostanie przyznana po raz pierwszy w tym roku przedsiębiorstwom, które w sposób szczególny wyróżniły się innowacjami w działalności gospodarczej.

Nagrodzeni otrzymają statuetki, które zostały specjalnie zaprojektowane. W ramach ogłoszonego konkursu została wybrana praca Wioletty Buczek – Warszawy ze Stalowej Woli. Statuetka jest w kolorze białym z brązową podstawą.

– To nagroda gospodarcza Prezydenta Miasta Stalowej Woli, powołana w celu uhonorowania tych przedsiębiorców, którzy dzisiaj prowadzą działalność gospodarczą, również tę innowacyjną na terenie tradycyjnym COP, promują produkty innowacyjne. To również nagroda skierowana do uczelni wyższych prowadzących działalność na terenie województw leżących na terenach COP.

Zachęcamy przedsiębiorców, aby aplikowali do tej nagrody – mówi Lucjusz Nadbereżny, prezydent Stalowej Woli.

Według regulaminu, konkurs ma być przeprowadzany co dwa lata. Ma na celu wyróżnienie tych przedsiębiorstw, które do czasu rozpoczęcia danej edycji konkursu, osiągnęły sukces w opracowaniu własnych nowych technologii, innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych, usługowych, marketingowych i organizacyjnych. Przy czym innowacja musi być wdrożona w praktyce i musi odnieść sukces. Nagroda ta ma wspierać i promować innowacyjności w działalności gospodarczej na terenach historycznie związanych z COP-em.

Innowator COP oraz wyróżnienia będą przyznawane w 4 kategoriach, dla firm działających co najmniej 2 lata: firma mikro i firma mała, firma średnia, firma duża, start up.

Nagrodę przyzna kapituła złożona z autorytetów świata biznesu, mediów i polityki. Formularze z kandydatami można zgłaszać do 25 sierpnia.

Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać po nr tel. (15) 847 93 11; (15) 643 35 55; lub mailowo promocja@stalowawola.pl.Termin składania formularzy aplikacyjnych mija 25 sierpnia 2017 r.

Joanna Piechuta

Innowator-COP_statuetka

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Ostatnie pożegnanie Janusza Pikulskiego

stw24.pl23 września 2021

Noc spisowa w Urzędzie Miasta

stw24.pl23 września 2021

Do Stalowej Woli zawitała mobilna wystawa na 60-lecie KGHM Polska Miedź S.A.

stw24.pl21 września 2021

Kowal zawinił , cygana powiesili. Wywiad z byłym trenerem Stali Stalowa Wola.

stw24.pl20 września 2021

Powiat Stalowowolski wśród najlepszych w kraju!

stw24.pl20 września 2021

Dzień Otwarty w Klubie “Wesoła Gromadka”

stw24.pl20 września 2021

Coraz więcej porodów rodzinnych w stalowowolskim szpitalu

stw24.pl20 września 2021

Z zielonego patio korzystają najmłodsi i dorośli

stw24.pl17 września 2021

Miasto ogłosiło przetarg na przebudowę przejść dla pieszych

stw24.pl17 września 2021