Fotorelacje

Lato z Radiem zagrało w Stalowej Woli

Lato z Radiem zagrało w Stalowej Woli

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się koncert Lata z Radiem w Stalowej Woli. Już po raz drugi z rzędu nasze miasto znalazło się na trasie tej najpopularniejszej letniej audycji. Jak zapowiedział ze sceny Lucjusz Nadbereżny, prezydent Stalowej Woli za rok znowu zawita tu ekipa Jedynki.

Na widzów czekało mnóstwo różnych atrakcji, tak dla dorosłych jak i dla dzieci. Na scenie wystąpiła Arka Noego, Maleo Reggae Rockers, T.Love oraz Ewa Farna, a między koncertami także mieszkańcy.

 Podczas kilku wejść antenowych na żywo można było usłyszeć dużo o Stalowej Woli i regionie. W plenerowym studiu z gośćmi rozmawiali prezenterzy jedynki Sława Bieńczycka i Bogdan Sawicki.  O początkach miasta, historii jego powstania,tradycjach, a także o pierścieniu potomków pierwszych mieszkańców opowiadał Marek Wiatrowicz z Muzeum Regionalnego.

Przewodniczący Rady Miasta Stanisław Sobieraj mówił o możliwościach studiowania w Stalowej Woli i wsparciu dla studentów. Z kolei Marek Zaremba, choreograf Zespołu Pieśni i Tańca Lasowiacy podkreślał, że ten zespół, który ma wiele osiągnięć na swoim koncie,  jest ściśle związany z miastem i w nim tańczyły znane osoby ze Stalowej Woli. Karolina Głogowska z Miejskiego Zakładu Komunalnego zachęcała do podróżowania po mieście i powiecie rowerami, także tymi, które można wypożyczyć w kilku punktach w Stalowej Woli. Teresa Pamuła, dyrektor Podkarpackiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa mówiła o możliwościach wsparcia dla rolników. Na antenie wystąpił też prezydent Lucjusz Nadbereżny, który mówił o fenomenie tak młodego miasta.
Joanna Piechuta

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fotorelacje

Więcej w Fotorelacje

Postępy prac na budowie S19 – Fotorelacja

stw24.pl4 grudnia 2020

Fotorelacja z placów budowy S19

stw24.pl30 lipca 2020

“Mam już dość tego trującego konfliktu, który zaczyna dzielić nawet rodziny”

stw24.pl25 czerwca 2020

Fotorelacja z budowy obwodnicy Stalowej Woli i Niska (DK77)

stw24.pl14 maja 2020

Dogaszanie pożaru w Obojni zakończone

stw24.pl23 kwietnia 2020

“Odkażanie” koronawirusa po polsku – w izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

stw24.pl26 marca 2020

Twoje auto nie musi czekać w kwarantannie – dzięki usłudze door to door

stw24.pl24 marca 2020

Koronowirus-kolejna ofiara śmiertelna na Podkarpaciu

stw24.pl20 marca 2020

W niedzielę transmisja mszy z Klasztoru Kapucynów

stw24.pl13 marca 2020