W Stalowej Woli

Majówka z rowerami miejskimi – pierwsza godzina wynajmu gratis!

Majówka z rowerami miejskimi – pierwsza godzina wynajmu gratis!

Zbliżający się „długi weekend majowy” to dobra okazja, by wypróbować system rowerów miejskich. Program ruszył w Stalowej Woli 18 kwietnia i cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców miasta.  Z okazji długiego weekendu operator systemu ma dla cyklistów niespodziankę. Od piątkowego południa (29.05, 12:00) aż do wtorku (03.05 do godz. 23:59) pierwsza godzina każdego wynajmu będzie zupełnie darmowa!

Każdego dnia na ulicach Stalowej Woli widać coraz więcej rowerzystów korzystających z rowerów miejskich. Lekkie, wygodne i publicznie dostępne jednoślady przypadły do gustu stalowowolanom. Fakt ten potwierdzają statystyki. W miejskiej bazie rejestracji widnieje już 1130 użytkowników, którzy dokonali ok. 400 wypożyczeń.

W związku z nadchodzącą majówką, operator systemu „Stalowa Wola – miasto rowerów” proponuje promocję, mającą na celu zachęcenie jak największej liczby osób do aktywnego spędzenia czasu na rowerze. Od piątku 29 maja (od godz.12.00) do północy 3 maja (włącznie), wszystkie wynajmy rowerów do 60 minut będą bezpłatne. Dalszy czas wypożyczenia to koszt, jaki zakłada dotychczasowy taryfikator.

– Zachęcamy, żeby jak najwięcej mieszkańców Stalowej Woli wypróbowało i przekonało się do ekologicznego, szybkiego, zdrowego transportu publicznego na każdą kieszeń, jakim są rowery miejskie. Dlatego na „długi weekend” proponujemy czterokrotnie dłuższy czas darmowego wynajmu niż zakłada „normalna taryfa” – mówi Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska. – Mamy nadzieję, że będzie to sympatyczna niespodzianka dla obecnych i przyszłych rowerzystów, bo czy może być lepszy moment na wypróbowanie wypożyczalni niż „majówka”? – dodaje.

W celu skorzystania z rowerów, w pierwszej kolejności należy wejść na stronę internetową www.StalowaWolaMiastoRowerow.pl, wypełnić formularz rejestracyjny, zaakceptować regulamin i dokonać opłaty inicjalnej w wysokości minimum 10 złotych. Po jej zaksięgowaniu na koncie można już wypożyczać rowery. Operator przypomina, że konto jest aktywne tylko wtedy, gdy znajduje się na nim min. 10 zł, dlatego rekomendowane jest zasilenie go kwotą wyższą (np. 20-30 zł). Ważne: opłata inicjalna podlega zwrotowi w przypadku zamknięcia konta lub jest do wykorzystania na płatne przejazdy w obrębie wszystkich systemów Nextbike’a w Polsce i na świecie.

Źródło: MZK Stalowa Wola

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Budynki OSP czeka rozbudowa

stw24.pl15 kwietnia 2021

Zderzenie busa z pociągiem towarowym, zginęli dwaj mężczyźni

stw24.pl14 kwietnia 2021

Zmiana organizacji ruchu na DK19 Zdziary-Zarzecze

stw24.pl13 kwietnia 2021

Jaromir Wieprzęć nie jest już trenem Stali !

stw24.pl12 kwietnia 2021

Pierwsi strażacy z powiatu stalowowolskiego zaszczepieni

stw24.pl12 kwietnia 2021

Policjanci zlikwidowali plantację marihuany

stw24.pl12 kwietnia 2021

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Stalowej Woli

stw24.pl12 kwietnia 2021

Rozwadowski Trag Staroci

stw24.pl12 kwietnia 2021

Konkurs „Tytus w Stalowej Woli”

stw24.pl8 kwietnia 2021