Kronika Policyjna

Mapa zagrożeń w Stalowej Woli

Mapa zagrożeń w Stalowej Woli

W Komendzie Powiatowej Policji w Stalowej Woli odbyło się dziś spotkanie konsultacyjne, poświęcone budowie “Powiatowej mapy zagrożeń bezpieczeństwa “. Poza policją uczestniczyli w nim przedstawiciele samorządu terytorialnego powiatu, miast i gmin, służb, straży i inspekcji.

Dzisiejsze spotkanie jest kolejnym z cyklu szerokich konsultacji społecznych, których celem jest wsparcie stworzenia “Mapy zagrożeń”. Dzięki wymianie opinii i informacji w partnerstwie międzyinstytucjonalnym możliwa będzie precyzyjna identyfikacja zagrożeń wskazanych przez lokalne społeczności i inne podmioty, posiadające wiedzę na temat zagrożeń na danym terenie.

Spotkanie odbyło się w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli. Uczestników przywitał Komendant Powiatowy Policji w Stalowej Woli inspektor Lucjan Maczkowski. Przedstawił kryteria i założenia “Krajowej Mapy zagrożeń bezpieczeństwa w Polsce”, wskazał także cele, którym mapa ma służyć.

Poza policją w spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Starostwa Stalowowolskiego, Urzędu Miasta w Stalowej Woli i Zaklikowie, Urzędów Gmin w Bojanowie, Pysznicy, Radomyślu nad Sanem, Zaleszan, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Stalowej Woli, Posterunku Straży Ochrony Kolei Stalowa Wola Rozwadów, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Stalowej Woli, Spółdzielni Mieszkaniowych, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli, Nadleśnictwa Rozwadów, Powiatowy Lekarz Weterynarii, Zarząd Dróg Powiatowych, Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego i duchowieństwo.

3697735

546778620

2130794776

źródło: KPP Stalowa Wola

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Policja poszukuje wszystkich świadków tragicznego wypadku w Jamnicy

stw24.pl3 sierpnia 2021

Piknik rodzinny pod hasłem “Bezpieczne wakacje”

stw24.pl2 sierpnia 2021

Dzięki uczciwemu znalazcy, młody mieszkaniec odzyskał swoją zgubę

stw24.pl2 sierpnia 2021

Tydzień na rzecz bezpieczeństwa w Stalowej Woli

stw24.pl23 lipca 2021

Jacek Jaworek poszukiwany listem gończym

stw24.pl17 lipca 2021

Bezpieczne wakacje z profilaktykami ze stalowowolskiej Policji

stw24.pl9 lipca 2021

Tymczasowy areszt dla sprawcy tragicznego wypadku

stw24.pl8 lipca 2021

300 kierowców o poranku dmuchało w alkomat

stw24.pl6 lipca 2021
policja

“Bezpieczny przejazd” ze stalowowolską policją

stw24.pl5 lipca 2021