W Stalowej Woli

McDonald`s w Stalowej Woli już otwarty

McDonald`s w Stalowej Woli już otwarty

Ogromnym zainteresowaniem cieszy się dzisiejsze otwarcie restauracji McDonald`s w Stalowej Woli, szczególnie wśród najmłodszych.

mcdon2

– To dla nas bardzo ważny dzień, otwieramy restaurację McDonald`s w Stalowej Woli. Jesteśmy w Polsce od 23 lat, stale się rozwijamy. W pierwszych latach naszej działalności skoncentrowaliśmy się na dużych miastach, jednakże już od kilku lat naszym punktem zainteresowania są miasta średniej wielkości takie jak np. Stalowa Wola. To miasta z potencjałem, są tu ludzie, którzy oczekują że McDonald`s zaoferuje im swoje usługi. My zrobimy wszystko, żeby usługi były oferowane na jak najwyższym poziomie – mówił podczas otwarcia Dominik Szulowski z McDonald`s.

Podkreślał, że sieć ta stale się zmienia, oferuje nie tylko sztandarowe frytki i hamburgery, ale także wyśmienitą kawę i desery. Zaznaczał, że jest obiegowa opinia o McDonald`s, że to wielka, potężna światowa marka, która jest w 117 krajach na świecie, a w Polsce ma 359 restauracji. Natomiast to nie jest monolit. Bowiem sieć ta swoją siłę zawdzięcza temu, że obiekty te prowadzą lokalni, niezależni przedsiębiorcy. Rzecznik podkreślał, że ta kilkumilionowa inwestycja, jej sprawne przeprowadzenie nie byłoby możliwe bez współpracy z władzami samorządowymi.
IMG_2923 (Kopiowanie)
Właścicielem i gospodarzem nowego obiektu w Stalowej Woli jest Wojciech Sala. – Chciałem podziękować, za możliwość otwarcia restauracji panu staroście, a także dyrektorowi Urzędu Pracy za pomoc w rekrutacji. Mam nadzieję, że będę mógł wraz z zespołem wykazać się swoją pracą w Stalowej Woli – mówił szef stalowowolskiego McDonald`s.
Na otwarciu tego obiektu był obecny Janusz Zarzeczny, starosta stalowowolski.
– Jest mi niezmiernie miło, że uczestniczę w otwarciu tej restauracji. Mamy piękny, gastronomiczny lokal. Każde nowe miejsce pracy jest dla nas bardzo istotne, a teraz powstało ich 50. Obiekt ten będzie służyło nie tylko mieszkańcom, ale również tym, którzy będą tu pracowali oraz przyjeżdżali z okolic. Jesteśmy wdzięczni i składamy podziękowania firmie, właścicielowi i wszystkim zaangażowanym, którzy zauważyli Stalową Wolę na swojej mapie i wykorzystali ten skromny kawałek ziemi, który pięknie się prezentuje – mówił starosta. Podkreślał, że współpraca pomiędzy władzami miasta a firmą była zadowalająca i nie było żadnych problemów. -Inwestycja rosła jak na drożdżach, z dnia na dzień widać było jak zmienia się ten obiekt. Na pewno będę tu częstym gościem – zapewniał Zarzeczny.W restauracji pracę znalazło około 50 osób. Niewykluczone, że będzie zatrudnionych więcej. Jak optymistycznie mówi Szulowski, liczba miejsc pracy może się zwiększyć, wszystko bowiem zależny od tego, jakie będzie zainteresowanie klientów.- Im więcej klientów, tym więcej potrzeba pracowników. Mam nadzieje, że zainteresowanie będzie na tyle duże, że będziemy zatrudniać więcej osób. Liczba pracowników zależy od liczby obrotów, transakcji i licznie przybywających gości. Zainteresowanie lokalem nieraz przekracza nasze oczekiwania, mam nadzieję, że tak będzie w przypadku Stalowej Woli – mów Szulowski.
Warto jeszcze podkreślić, że teren wokół obiektu nie został jeszcze całkowicie zagospodarowany, nie ma jeszcze trawników, a także planowanego placu zabaw.

mcdon

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Starosta przedstawił kadrze nową p.o. dyrektora szpitala

stw24.pl2 sierpnia 2021

Z Lubina do Krynicy Zdrój, rowerami dla Bartusia

stw24.pl2 sierpnia 2021

Komendant straży pożarnej Robert Lebioda przeszedł na emeryturę

stw24.pl2 sierpnia 2021

Dzięki uczciwemu znalazcy, młody mieszkaniec odzyskał swoją zgubę

stw24.pl2 sierpnia 2021

Letnia scena w Muzeum

stw24.pl2 sierpnia 2021

Ostre strzelanie na poligonie

stw24.pl30 lipca 2021

Kwalifikacja wojskowa 2021

stw24.pl29 lipca 2021

Przed nami X Jubileuszowy Rajd Honoru

stw24.pl29 lipca 2021

Weź udział w stalowowolskim Jarmarku Lasowiackim

stw24.pl29 lipca 2021