Kronika Policyjna

Mężczyzna wyszedł do kościoła i nie wrócił. Poszukiwała go policja

Mężczyzna wyszedł do kościoła i nie wrócił. Poszukiwała go policja

Policjanci ze Stalowej Woli prowadzili 23 czerwca poszukiwania za 84-letnim mężczyzną, który rano wybrał się do kościoła i nie wrócił do domu. Zaniepokojona żona powiadomiła o zaginięciu. Po godzinnych poszukiwaniach, w których brało udział kilkunastu policjantów zaginionego mężczyznę odnaleziono i przekazano pod opiekę rodzinie.

Oficer dyżurny stalowowolskiej komendy tuż przed godz. 9 otrzymał informację od żony 84-letniego mieszkańca Stalowej Woli o zaginięciu męża. Z ustaleń policjantów wynikało, że mężczyzna wybrał się przed godz. 6, do kościoła i miał zaraz wrócić. Kobieta powiedziała także policjantom, że jej mąż jest osobą schorowaną i jest ona zaniepokojona jego przedłużającą się nieobecnością.

Policjanci ustalili rysopis i ubiór zaginionego, następnie zmobilizowali siły i zaczęli szukać mężczyzny. Funkcjonariusze sprawdzili teren przyległy do miejsca zamieszkania zaginionego, skontrolowane zostały przystanki autobusowe oraz szpital. Policjanci sprawdzili również teren przyległy do kościoła do którego udał się mężczyzna. Te sprawdzenia nie przyniosły rezultatu.

Policjanci nawiązali kontakt z członkami rodziny mężczyzny i prosili o informacje w przypadku ewentualnego kontaktu z zaginionym. Po blisko godzinnych poszukiwaniach, w których brało udział 14 policjantów prewencji i służby kryminalnej, funkcjonariusze otrzymali sygnał, że 84-letni mężczyzna przyszedł do rodziny na terenie gminy Zaleszany. Policjanci pojechali tam, a następnie przewieźli mężczyznę do domu, gdzie trafił pod opiekę rodziny. Na szczęście nie wymagał pomocy medycznej.

KPP Stalowa Wola

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Obywatelskie ujęcia nietrzeźwych kierowców

stw24.pl13 września 2021

Szynobus potrącił leżącego przy torach mężczyznę

stw24.pl13 września 2021

Bezpieczna droga do szkoły ze stalowowolską policją

stw24.pl10 września 2021

Grzybiarze – Policja apeluje o rozwagę!

stw24.pl7 września 2021

Zatrzymani na doglądaniu uprawy konopi

stw24.pl27 sierpnia 2021

W miniony weekend policja zatrzymała trzech pijanych kierowców

stw24.pl24 sierpnia 2021

Śmiertelny wypadek w powiecie stalowowolskim

stw24.pl20 sierpnia 2021

Tymczasowy areszt dla podejrzanej o zabójstwo 42-latka

stw24.pl19 sierpnia 2021

Pijany kierowca zasnął za kierownicą

stw24.pl12 sierpnia 2021