W Stalowej Woli

Miasto Rowerów aktywne w walce o stojaki

Miasto Rowerów aktywne w walce o stojaki

90 163 km – tyle dotychczas przejechali rowerzyści ze Stalowej Woli, którzy biorą udział w ogólnopolskiej akcji „Kręć kilometry”.  20 pierwszych miast, które wykręci największą liczbę kilometrów otrzyma zestaw kolorowych stojaków rowerowych.

Obecnie Stalowa Wola znajduje się na 15., czyli premiowanym miejscu. Jeszcze kilkanaście dni temu plasowaliśmy się około 20 miejsca. Jednak ostatnio widać, że rowerzyści zaczęli mocniej pedałować i odjechali od 20 miejsca o około 8 tys. km. Jednak nie można jeszcze mówić o sukcesie, gdyż sytuacja jest dynamiczna i w każdej chwili może się zmienić. A walka o stojaki i rywalizacja między miastami potrwa do końca września.

Z informacji jakie uzyskaliśmy od organizatora akcji, Fundacji Allegro All For Planet wynika, że 352 mieszkańców Stalowej Woli jest zarejestrowanych w systemie. Są to dane na 10 sierpnia.  A rowerzystów w „Mieście Rowerów” jest dużo więcej. Przypominamy zatem, że w każdej chwili można przyłączyć się do akcji. To nie tylko walka o stojaki i indywidualne nagrody, które każdy uczestnik może otrzymać, ale też rywalizacja między miastami, a także sposób na aktywne i zdrowe spędzenie czasu.
W każdej chwili można się przyłączyć do rywalizacji, należy mieć tylko smartfona. Trzeba się  zarejestrować na stronie www.kreckilometry.pl, pobrać aplikację i jeździć. Warto też zaznaczyć, że ci, którzy rejestrują swoje trasy rowerowe na innych aplikacjach, mogą mogą daną trasę importować z pliku gpx i dodać do aplikacji Kręć Kilometry. Można dodawać trasy, który były rejestrowane od maja, od kiedy trwa akcja.
Więcej na temat akcji na stronie http://kreckilometry.pl/ .
Joanna Piechuta

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Nowa lokalizacja Rozwadowskiego Targu Staroci

stw24.pl13 maja 2021

Uwaga! Prognozowane na dziś burze z gradem

stw24.pl13 maja 2021

Sprzęt dla szpitala od Gminy Ulanów

stw24.pl12 maja 2021

„Stalowa Strzała” z udziałem drużyny kolarskiej Voster ATS Team

stw24.pl12 maja 2021

15 maja otwarcie obwodnicy Stalowej Woli i Niska

stw24.pl11 maja 2021

Już ponad 13 tysięcy szczepień w stalowowolskim szpitalu

stw24.pl10 maja 2021

Wypożycz planszówkę w bibliotece

stw24.pl10 maja 2021

stw24.pl10 maja 2021

Po maturach, w tych szkołach rozpoczną się remonty

stw24.pl6 maja 2021