kultura i rozrywka

Miejskie zakończenie wakacji w Stalowej Woli

Miejskie zakończenie wakacji w Stalowej Woli

Urząd Miasta Stalowej Woli wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zapraszają dzieci i mieszkańców Stalowej Woli na Miejskie Zakończenie Wakacji, które odbędzie się na obiektach MOSiR w najbliższy piątek 21 sierpnia, od godz. 14.00 do godz. 18.00. Impreza odbędzie się w okolicy odkrytego brodziku i basenu średniego. W przypadku złych warunków atmosferycznych wszystkie atrakcje przeniesione zostaną do hali sportowej MOSiR. Wstęp wolny.

Na przybyłe dzieci czekać będzie wiele atrakcji, między innymi trening z piłkarzami Stali Stalowa Wola, pokaz Zumby oraz brazylijskiego jiu-jitsu wykonany przez zawodników klubu Kaito. Niemałą atrakcją dla dzieci będzie zapewne słuchanie bajek czytanych przez radnych Rady Miejskiej w Stalowej Woli i Radnych Powiatu oraz pozostałych uczestników pikniku, czytać będzie między innymi przewodniczący Rady Miejskiej Rafał Weber, który zaprezentuje „Lokomotywę” Juliana Tuwima.

Na dzieci czekać będą również dodatkowe atrakcje: kiermasz książek, „gadające” kosze na śmieci, zwierzątka z balonów, które przygotują pracownicy Spółdzielczego Domu Kultury. Na Miejskim Zakończeniu Wakacji pojawią się również pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego z Tarnobrzega z miasteczkiem rowerowym. Swoje stoisko zaprezentuje Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta, gdzie czekać będzie wiele konkursów oraz quizów związanych z tematyką ekologii i niemało innych różnych atrakcji, m.in.: gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Miejski Dom Kultury zaprasza pod swoje namioty, w których animatorki z Letnich Czytelni zaproponują: „Urodziny Brzechwy”, „Odrobina fantastyki” – gry terenowe; eko zabawy, bajkowe quizy, kalambury i kolorowanki; gry planszowe; kącik dziecięcy.
Impreza odbędzie się w okolicy odkrytego brodziku i basenu średniego. W przypadku złych warunków atmosferycznych wszystkie atrakcje przeniesione zostaną do hali sportowej MOSiR. Wstęp wolny.

Imprezę poprowadzi Adam Krotoszyński.

Program:
14.00 – 15.00 – trening z piłkarzami Stali Stalowa Wola
15.00 – 15.30 – pokaz brazylijskiego jiu-jitsu (klub Kaito)
15.30 – 16.30 – pokaz Zumby
16.30 – 17.00 – zabawy i tańce z „Zieloną Stalówką”
17.00 – 17.50 – czytanie bajek przez radnych miejskich i powiatowych oraz uczestników pikniku
17.50 – zakończenie imprezy

Dodatkowe atrakcje: kiermasz książek, „gadające” kosze na śmieci, zwierzątka z balonów, miasteczko rowerowe WORD, konkursy związane z tematyką ekologii. Animatorki z Letnich Czytelni zaproponują: „Urodziny Brzechwy”, „Odrobina fantastyki” – gry terenowe; eko zabawy, bajkowe quizy, kalambury i kolorowanki; gry planszowe; kącik dziecięcy. Dla uczestników imprezy darmowa wata cukrowa i popcorn bez ograniczeń.

Współorganizatorami imprezy są: Miejski Zakład Komunalny, Stowarzyszenie „Zielona Stalówka” Miejski Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza, Spółdzielczy Dom Kultury, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu.

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Kontynuacja budowy chodnika w Chwałowicach

stw24.pl2 sierpnia 2021

Z Lubina do Krynicy Zdrój, rowerami dla Bartusia

stw24.pl2 sierpnia 2021

Letnia scena w Muzeum

stw24.pl2 sierpnia 2021

Ostre strzelanie na poligonie

stw24.pl30 lipca 2021

Kwalifikacja wojskowa 2021

stw24.pl29 lipca 2021

Przed nami X Jubileuszowy Rajd Honoru

stw24.pl29 lipca 2021

Weź udział w stalowowolskim Jarmarku Lasowiackim

stw24.pl29 lipca 2021

Wycieczka autobusowa – „Bliskie spotkania z architekturą”

stw24.pl29 lipca 2021

Grali o Puchar Starosty

stw24.pl29 lipca 2021