kultura i rozrywka

Miejskie zakończenie wakacji w Stalowej Woli

Miejskie zakończenie wakacji w Stalowej Woli

Urząd Miasta Stalowej Woli wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zapraszają dzieci i mieszkańców Stalowej Woli na Miejskie Zakończenie Wakacji, które odbędzie się na obiektach MOSiR w najbliższy piątek 21 sierpnia, od godz. 14.00 do godz. 18.00. Impreza odbędzie się w okolicy odkrytego brodziku i basenu średniego. W przypadku złych warunków atmosferycznych wszystkie atrakcje przeniesione zostaną do hali sportowej MOSiR. Wstęp wolny.

Na przybyłe dzieci czekać będzie wiele atrakcji, między innymi trening z piłkarzami Stali Stalowa Wola, pokaz Zumby oraz brazylijskiego jiu-jitsu wykonany przez zawodników klubu Kaito. Niemałą atrakcją dla dzieci będzie zapewne słuchanie bajek czytanych przez radnych Rady Miejskiej w Stalowej Woli i Radnych Powiatu oraz pozostałych uczestników pikniku, czytać będzie między innymi przewodniczący Rady Miejskiej Rafał Weber, który zaprezentuje „Lokomotywę” Juliana Tuwima.

Na dzieci czekać będą również dodatkowe atrakcje: kiermasz książek, „gadające” kosze na śmieci, zwierzątka z balonów, które przygotują pracownicy Spółdzielczego Domu Kultury. Na Miejskim Zakończeniu Wakacji pojawią się również pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego z Tarnobrzega z miasteczkiem rowerowym. Swoje stoisko zaprezentuje Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta, gdzie czekać będzie wiele konkursów oraz quizów związanych z tematyką ekologii i niemało innych różnych atrakcji, m.in.: gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Miejski Dom Kultury zaprasza pod swoje namioty, w których animatorki z Letnich Czytelni zaproponują: „Urodziny Brzechwy”, „Odrobina fantastyki” – gry terenowe; eko zabawy, bajkowe quizy, kalambury i kolorowanki; gry planszowe; kącik dziecięcy.
Impreza odbędzie się w okolicy odkrytego brodziku i basenu średniego. W przypadku złych warunków atmosferycznych wszystkie atrakcje przeniesione zostaną do hali sportowej MOSiR. Wstęp wolny.

Imprezę poprowadzi Adam Krotoszyński.

Program:
14.00 – 15.00 – trening z piłkarzami Stali Stalowa Wola
15.00 – 15.30 – pokaz brazylijskiego jiu-jitsu (klub Kaito)
15.30 – 16.30 – pokaz Zumby
16.30 – 17.00 – zabawy i tańce z „Zieloną Stalówką”
17.00 – 17.50 – czytanie bajek przez radnych miejskich i powiatowych oraz uczestników pikniku
17.50 – zakończenie imprezy

Dodatkowe atrakcje: kiermasz książek, „gadające” kosze na śmieci, zwierzątka z balonów, miasteczko rowerowe WORD, konkursy związane z tematyką ekologii. Animatorki z Letnich Czytelni zaproponują: „Urodziny Brzechwy”, „Odrobina fantastyki” – gry terenowe; eko zabawy, bajkowe quizy, kalambury i kolorowanki; gry planszowe; kącik dziecięcy. Dla uczestników imprezy darmowa wata cukrowa i popcorn bez ograniczeń.

Współorganizatorami imprezy są: Miejski Zakład Komunalny, Stowarzyszenie „Zielona Stalówka” Miejski Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza, Spółdzielczy Dom Kultury, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu.

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

stw24.pl2 listopada 2021

Podsumowanie Inicjatywy „Kobiety z Fabrycznego contra COVID-19”

stw24.pl29 października 2021

Bezpłatna komunikacja miejska dowiezie na cmentarze

stw24.pl29 października 2021

Ekslibris w świecie gwiazd, planet i robotów – znamy laureatów konkursu w MBP!

stw24.pl29 października 2021

Gmina Zaleszany – Zamień krwinki na ozdoby z choinki !

stw24.pl29 października 2021

Ekslibris w świecie gwiazd, planet i robotów – znamy laureatów konkursu w MBP!

stw24.pl29 października 2021

Konkurs na Tydzień Bibliotek 2021 rozstrzygnięty – I miejsce dla MBP!

stw24.pl29 października 2021

Lubisz rysować? Lubisz malować? – zapraszamy do Akademii sztuki w MBP

stw24.pl26 października 2021

Pamięć o tragicznie zamordowanych nie zginie

stw24.pl25 października 2021