kultura i rozrywka

MOSiR na sportowo świętuje okrągły jubileusz

MOSiR na sportowo świętuje okrągły jubileusz

Turnieje: siatkówki drużyn mieszanych, piłki nożnej, koszykówki drużyn 3-osobowych oraz mistrzostwa w wielokrotnym wyciskaniu połowy masy swojego ciała, to niektóre z wielu atrakcji przygotowanych w ramach obchodów 20 – lecia Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli. Impreza jubileuszowa odbędzie się w najbliższy weekend 12 i 13 września.

– Podczas obchodów jubileuszowych pokazujemy ofertę MOSiR-u, dostępność obiektów, a także nasze sekcje i możliwości uczestnictwa w różnego rodzaju formach aktywności fizycznej zarówno na basenie, w hali sportowej jak i na stadionie. Imprezą spinająca to wydarzenie będzie Olimpiada Przedszkolaków, w której wezmą udział reprezentacje stalowowolskich przedszkoli. Przygotowujemy konkurencje rekreacyjno-sprawnościowe, w które będziemy chcieli włączyć także rodziców maluchów. Odbędzie się bowiem bieg rodzinny przedszkolaka z tatą lub z mamą, oczywiście na krótkim dystansie. Chcielibyśmy by podczas obchodów jubileuszowych, jak najwięcej osób miało możliwość zapoznania się z ofertą sportową skierowaną do mieszkańców Stalowej Woli. Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych, szczegółowe informacje dot. programu są na stronie MOSiR-u, a także na plakatach – zachęca Robert Nowak, dyrektor MOSiR-u.
Program jest bardzo różnorodny, każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie w zależności od upodobań sportowych. Ci, którzy chcą wziąć udział w turniejach i mistrzostwach muszą się zapisać do 10 września (szczegóły na www.mosir.stalowawola.pl.

Ponadto będą też pokazowe zajęcia na pływalni (12 września) – aqua aerobic, pokaz techniki i metodyki nauczania pływania, pokaz elementów ratownictwa medycznego, pokaz umiejętności pływackich sekcji Motyl. Wejścia na pływalnię będą co dwie godziny, grupy maksymalnie po 120 osób będą mogły wejść i uczestniczyć w pokazowych zajęciach, oczywiście by wejść trzeba mieć strój kąpielowy i czepek.

Przy tej okazji warto wspomnieć, że od września pływalnia duża (basen głęboki) jest dostępna dla mieszkańców już od godziny 17.00 w dni powszednie i przez cały dzień w weekendy. Ponadto MOSiR stara się także w jak najszerszym zakresie umożliwić korzystanie z pozostałych basenów (pływalnia nowa i mała), uwzględniając zapotrzebowanie na cieszące się dużym zainteresowaniem kursy skierowane do mieszkańców (aqua aerobic, nauka pływania czy pływanie korekcyjne).

MOSIR_20-LAT_07.09.2015

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

stw24.pl2 listopada 2021

Podsumowanie Inicjatywy „Kobiety z Fabrycznego contra COVID-19”

stw24.pl29 października 2021

Bezpłatna komunikacja miejska dowiezie na cmentarze

stw24.pl29 października 2021

Ekslibris w świecie gwiazd, planet i robotów – znamy laureatów konkursu w MBP!

stw24.pl29 października 2021

Gmina Zaleszany – Zamień krwinki na ozdoby z choinki !

stw24.pl29 października 2021

Ekslibris w świecie gwiazd, planet i robotów – znamy laureatów konkursu w MBP!

stw24.pl29 października 2021

Konkurs na Tydzień Bibliotek 2021 rozstrzygnięty – I miejsce dla MBP!

stw24.pl29 października 2021

Lubisz rysować? Lubisz malować? – zapraszamy do Akademii sztuki w MBP

stw24.pl26 października 2021

Pamięć o tragicznie zamordowanych nie zginie

stw24.pl25 października 2021