Najmłodsi rywalizowali na korcie

18 najmniejszych zawodników Miejskiego Klubu Tenisowego w Stalowej Woli wzięło udział w turnieju z cyklu „Tenis 10” w sezonie halowym 2015/2016. Turniej został rozegrany 16 stycznia w miejscowej hali.
W kategorii starszej zwyciężył Remigiusz Denda. W decydującym pojedynku wygrał on z Maciejem Tokarzem 15 – 13. Trzecie miejsce zdobył Artur Kowal.
Natomiast w kategorii młodszej wygrał Maciej Gancarczyk, pokonując w meczu finałowym Alexandra Iwasieczko 10 – 6, zaś 3. miejsce wywalczyła Zuzanna Iskra, która wygrała z Adrianem Rębiszem 13 – 11.

Program „Tenis 10” został wprowadzony przez Polski Związek Tenisowy i opracowany zgodnie z wytycznymi przygotowanymi przez International Tennis Federation. Jest skierowany do dzieci do 10. roku życia.  Ma na celu zachęcenie najmłodszych do uprawiania tego sportu, a także ujednolicenia systemu szkolenia.