Kronika Policyjna

Napadł kuzynkę i okradł ją

Napadł kuzynkę i okradł ją

Stalowowolscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w środę po południu zaatakował swoją 63-letnią krewną. Napastnik przewrócił pokrzywdzoną na ziemię, szarpał ją za włosy i odzież, a następnie wyrwał torbę z zakupami. Zatrzymany to 29-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego. Był pijany, miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Krzaki w gminie Pysznica w środę, po godz. 14. 63-letnia kobieta poinformowała stalowowolskich policjantów, że została napadnięta przez swojego siostrzeńca, który ukradł jej torbę z zakupami. Niezwłocznie na miejsce zdarzenia udał się policyjny patrol, który potwierdził zgłoszenie.

Z relacji zgłaszającej funkcjonariusze ustalili, że po zakupach kobieta wracała do domu na skróty przez lasek i wtedy została zaatakowana przez siostrzeńca, który przewrócił pokrzywdzoną na ziemię, szarpał za włosy i odzież, a następnie wyrwał jej torbę z zakupami. Napadniętej kobiecie pomógł mieszkaniec Krzaków. Mężczyzna odciągnął od niej napastnika, który uciekł z miejsca zdarzenia.

Policjanci ustalili, gdzie mieszka 29-letni mężczyzna i zatrzymali go. Był pijany. Przeprowadzone badanie wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj 29-latek usłyszał zarzut rozboju i przyznał się do winy. Mężczyzna został doprowadzony do stalowowolskiej prokuratury, która zastosowała wobec niego środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej oraz zakazu opuszczania kraju. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli pod nadzorem miejscowej prokuratury.

źródło: KPP Stalowa Wola

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Zderzenie busa z pociągiem towarowym, zginęli dwaj mężczyźni

stw24.pl14 kwietnia 2021

Policjanci zabezpieczyli broń, amunicje i trofea myśliwskie

stw24.pl14 kwietnia 2021

Policjanci zlikwidowali plantację marihuany

stw24.pl12 kwietnia 2021

Konkurs plastyczny dla dzieci pn. “bezpieczeństwo oczami pierwszoklasisty”

stw24.pl6 kwietnia 2021

Tragedia rodzinna – Matka zabiła dwójkę małych dzieci i odebrała sobie życie

stw24.pl30 marca 2021

Policja poszukuje zaginionego mieszkańca Niska

stw24.pl24 marca 2021

Obywatelskie zatrzymanie nietrzeźwego kierowcy

stw24.pl23 marca 2021

Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez drzewo

stw24.pl23 marca 2021

Policja egzekwuje wprowadzone nakazy i ograniczenia

stw24.pl22 marca 2021