Fotorelacje

Nie taki kibic straszny – zielono-czarny Dzień Dziecka

Nie taki kibic straszny – zielono-czarny Dzień Dziecka

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola po raz kolejny z okazji dnia dziecka pamiętało o podopiecznych ,,domu dziecka’’ oraz ,,ochronki’’ w Stalowej Woli. Od jakiegoś czasu kibice prowadzili zbiórkę pieniędzy wśród sympatyków ,,Stalówki’’, a także wśród okolicznych przedsiębiorców (NADO, Top Gym, Kaito, Studio Tatuaży Gobotattoo, Novamed, Fun Metal Design Rzeszów),oraz sprzedaż herbu Stali Stalowa Wola wykonanego ze stali (herb zakupiła redakcja stw24). Dzięki tym środkom kibice zakupili sprzęt sportowy : skakanki, piłki, piłki do fitness, ciężarki, rolki, zestawy do pin ponga oraz badmintona, rękawice bokserskie i wiele innych. Stowarzyszeniu udało się także nawiązać współpracę z firmą SURGE POLONIA która zgodziła się przekazać koszulki z motywami patryjotycznymi na rzecz dzieci.

Pierwszego czerwca kibice udali się do domu dziecka przy ulicy Podleśnej, gdzie przekazali sporą część darów. Dzieci nie kryły radości z prezentów i obiecały że całe lato spędzą aktywnie dzięki sprzętowi sportowemu, który otrzymali.

Trzeciego czerwca darczyńcy odwiedzili ,,ochronkę’’ przy ulicy Wałowej. Poza darami, kibice przygotowali dla dzieci wiele innych atrakcji. Spotkanie rozpoczęto od przekazania w ręce dyrekcji prezentów. I tym razem radość obdarowanych była ogromna ponieważ cały sprzęt był najwyższej jakości więc służyć będzie długo. Następnie pole do popisu mieli zaproszeni na tą okazje podopieczni Klubu Kaito. Zaprezentowali oni próbkę swych umiejętności w walkach MMA. Dodatkowo Klub Kaito zorganizował konkurs dla dzieci, a zwycięzca tej zabawy otrzymał karnet na siłownię oraz na treningi MMA.

Jednak to nie była ostatnia atrakcja tego popołudnia jaką przygotowali kibice, ponieważ ,,ochronkę’’ odwiedzili także piłkarzy pierwszego zespołu Stali Stalowa Wola, którzy rozegrali mecz pokazowy razem z dziećmi. Wynik tej potyczki schodził na drugi plan, ponieważ widząc ile radości sprawiała dzieciom sama gra z pierwszoligowymi piłkarzami, nikt nie liczył bramek.

Podopiecznych zarówno domu dziecka jak i ochronki zaproszono na najbliższy mecz Stali Stalowa Wola, rzecz jasna za darmo.

Podsumowując cała akcję trzeba w pełni pogratulować kibicom wspaniałej inicjatywy jak i organizacji całej imprezy. Sprawili dzieciom wiele radości zarówno darami jak i innymi atrakcjami. Z góry zachęcamy wszystkich do wspierania kolejnych tego typu akcji.

2 komentarze

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fotorelacje

Więcej w Fotorelacje

Stalowowolskie obchody Dnia Edukacji Narodowej

stw24.pl14 października 2021

IV Leśny Charytatywny Festiwal Sportu z udziałem Mistrza Olimpijskiego

stw24.pl5 października 2021

Rodzinny piknik ,,Wakacje – czas start !”

stw24.pl30 czerwca 2021

Postępy prac na budowie S19 – Fotorelacja

stw24.pl4 grudnia 2020

Fotorelacja z placów budowy S19

stw24.pl30 lipca 2020

„Mam już dość tego trującego konfliktu, który zaczyna dzielić nawet rodziny”

stw24.pl25 czerwca 2020

Fotorelacja z budowy obwodnicy Stalowej Woli i Niska (DK77)

stw24.pl14 maja 2020

Dogaszanie pożaru w Obojni zakończone

stw24.pl23 kwietnia 2020

„Odkażanie” koronawirusa po polsku – w izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

stw24.pl26 marca 2020