kultura i rozrywka

Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego

Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego

Spotkanie z Wojciechem Sumlińskim, autorem książki „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego” we wtorek, 6 października 2015 roku o godzinie 16 w Bibliotece Międzyuczelnianej w Stalowej Woli.

„Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”, to kolejna książka dziennikarza śledczego, który wnikliwie zbadał zabójstwo księdza Jerzego Popiełuszki, a wyniki swojego śledztwa, burzące ogólnie znane ustalenia, opublikował w książkach „Kto naprawdę go zabił?”, „Teresa, Trawa, Robot” oraz „Lobotomia 3.0”. – Książka o byłym prezydencie RP, to historia, która odsłania niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego, sięgające do mrocznego świata służb tajnych, które współtworzyły polską mafię. Znajdą się tacy, którzy będą w te związki powątpiewać, zapewniamy jednak, że one istniały – a ich wpływ na rzeczywistość przekracza wyobrażenie wielu z nas. Oto solidna dawka dyskomfortu – dla dobra Bronisława Komorowskiego, Polski i milionów Polaków – starannie zweryfikowana, a zarazem brzmiąca jak thriller polityczny, kulminacyjna praca dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego – czytamy na stronie wydawnictwa.

Wojciech Sumliński urodził się w 1969 roku w Warszawie. Jest dziennikarzem śledczym, współpracował m.in. z redakcjami: „Wprost” oraz “Życia” czy „Gazety Polskiej”. To także autor licznych reportaży oraz programów dokumentalnych dla Telewizji Polskiej: „Oblicza prawdy” o działalności SB i magazynu śledczego „30 minut”. Obecnie współpracuje z „Frondą” oraz magazynem śledczym wydawanym przez „Focus”. Wydaje również książki poświęcone m.in. tajnej historii służb i osób funkcjonujących na styku wielkiego biznesu, polityki i świata przestępczego. Kolejną książką, jaka ukaże się zaledwie dzień po spotkaniu z czytelnikami w Stalowej Woli jest „Czego nie powie Masa o polskiej mafii”. Wstęp na spotkanie z autorem – wolny.

sumlinski

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Meta Wyścigu „Solidarności” i Olimpijczyków w Stalowej Woli

stw24.pl22 czerwca 2021

Wielkie otwarcie Zalewu Podwolina i Zlot Foodtrucków

stw24.pl22 czerwca 2021

„Turniej Czwórmiasta – Czwórbój Sportowy”

stw24.pl21 czerwca 2021

Piąty Festiwal im. Janiny Garści w Stalowej Woli

stw24.pl21 czerwca 2021

Do biblioteki po tanią książkę z kiermaszu

stw24.pl21 czerwca 2021

Rozwadowski Targ Staroci już w tę niedzielę

stw24.pl18 czerwca 2021

Premiera filmu “Stalowa Wola miastem z piasku i serc”

stw24.pl17 czerwca 2021

Oficjalne otwarcie Rozwadowskiego „Sokoła”

stw24.pl16 czerwca 2021

Rozpoczęła się przebudowa istniejącego stadionu sportowego Klubu Sanna Zaklików

stw24.pl15 czerwca 2021