W Stalowej Woli

Nowe oblicze sklepu Społem

Nowe oblicze sklepu Społem

Zakupy w nowych, eleganckich, przyjaznych wnętrzach, z nowoczesnym wystrojem. Tak po modernizacji jest obecnie w sklepie stalowowolskiej sieci PSS Społem przy ul. Siedlanowskiego. Dziś nastąpiło jego otwarcie.

Od 2007 r. Społem sukcesywnie odnawia kolejne swoje placówki. W tym roku wygląd zmienił już sklep nr 8 na os. Piaski, a także restauracja Słoneczna, a w ubiegłym roku Delikatesy przy ul, Narutowicza. I właśnie na wzór tego sklepu została odnowiona placówka przy ul. Siedlanowskiego.
Jak zaznacza prezes Społem Jacek Nowicki, jej remont był koniecznością, a model na jaki została zrobiony jest zaakceptowany przez klientów.
To osiedle jest dla nas bardzo ważne, jest tam wiele bloków i mimo sporej konkurencji chcieliśmy w tym miejscu mieć ładny, delikatesowy sklep z normalnymi cenami. W nim większość naszych klientów znajdzie wszystko. Mamy dobrą politykę asortymentową i rozsądną cenową – stwierdza prezes.
Okazuje się, że modernizacja placówek ma wpływ na zwiększenie liczby klientów. Z analizy pierwszych 4 miesięcy tego roku, w porównaniu do tego samego okresu poprzedniego roku,  wynika, że obroty sklepu przy ul. Narutowicza wzrosły o prawie 40 proc. Jak zaznacza prezes, sieć stara się także o pozyskanie nowych klientów z młodszych roczników, i to się udaje, co wynika z analizy kart stałego klienta.

– Pokazujemy szacunek do klienta, zależy nam na nim, on ma się tu dobrze czuć. My nie jesteśmy tylko od zarabiania pieniędzy. Społem nie jest organizacją, która jest tylko nastawiona na zysk, tylko na to, abyśmy jako polska, lokalna firma wielobranżowa, mogli przetrwać. I to wszystko, co robimy jest robione dla przyszłości – mówi Jacek Nowicki. Jak dodaje, ma nadzieję, że za jakieś 10 lat przyszły prezes postawi kropkę nad „i”. Gdyż potrzeba około 7 – 10 lat na modernizację wszystkich placówek, a ten proces rozpoczął się w 2007 r.
W tym roku to już koniec inwestycji, ale Społem już myśli o modernizacji kolejnych placówek.  Teraz pracuje nad dwoma projektami kompleksowej przebudowy dwóch największych sklepów, chodzi o „Lux” przy ul. Okulickiego i „Justynę” przy ul. Poniatowskiego. Mają być bardziej przyjazne dla klientów.
Dziś, na tych, którzy przyjdą do sklepu przy ul. Siedlanowskiego czekają różne atrakcje, degustacje, zabawy dla dzieci. A ci, którzy zrobią zakupy i wypełnią ankietę, wezmą udział w losowaniu nagród, które odbędzie się wieczorem.
Joanna Piechuta

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Rozwadowski Targ Staroci już w tę niedzielę

stw24.pl18 czerwca 2021

Uwaga! Ul. Popiełuszki trwają utrudnienia w ruchu dla wszystkich kierowców

stw24.pl17 czerwca 2021

Zarząd z absolutorium i dużymi planami inwestycyjnymi

stw24.pl17 czerwca 2021

Nadal obowiązuje zakaz odwiedzin chorych w szpitalu

stw24.pl17 czerwca 2021

Premiera filmu “Stalowa Wola miastem z piasku i serc”

stw24.pl17 czerwca 2021

Oficjalne otwarcie Rozwadowskiego „Sokoła”

stw24.pl16 czerwca 2021

Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego z Rozwadowską

stw24.pl15 czerwca 2021

32 Międzynarodowy Wyścig Kolarski “Solidarności” i Olimpijczyków Pabianice – Stalowa Wola

stw24.pl15 czerwca 2021

Powalczą o mistrzostwo Polski w Stalowej Woli

stw24.pl15 czerwca 2021