W powiecie

Nowy Oddział SANBanku w Tarnowie

Nowy Oddział SANBanku w Tarnowie

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

W czwartek 14 maja 2015 roku Nadsański Bank Spółdzielczy dokonał uroczystego otwarcia nowego Oddziału w Tarnowie. To już 25 placówka SANBanku i jednocześnie druga w województwie małopolskim.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, w tym Zbigniew Proć – Prezes Izby Przemysłowo-Handlowej w Tarnowie, Andrzej Cyganowski – Prezes Małopolskiego Funduszu Poręczeń, Krzysztof Story – Prezes Fundacji Rozwoju Bankowości Spółdzielczej, Beata Srebro – Dyrektor Oddziału BPS w Tarnowie oraz przedsiębiorcy regionu małopolskiego.

Przecięcia wstęgi dokonali Przewodniczący Rady Nadzorczej Andrzej Kocój, Prezes Zarządu Stanisław Kłapeć wraz z Członkami Zarządu oraz Dyrektor nowego Oddziału Pani Bożena Marek.
Zgodnie z tradycją nowy Oddział został poświęcony przez ks. Zbigniew Szostaka –Kustosza Sanktuarium Błogosławionej Karoliny Kózkówny i oficjalnie oddany do użytku.

Podczas uroczystości Prezes Stanisław Kłapeć powiedział – Uczestniczymy w oddaniu do użytku już 25 placówki naszego Banku. Po doświadczeniach zdobytych w Rzeszowie, Krakowie i Warszawie nadszedł czas na Tarnów. Jesteśmy Bankiem o polskim kapitale, z całkowicie polskim rodowodem, kadrą i jego władzami. Budowaliśmy kapitały naszego Banku wytrwale i konsekwentnie. Dziś służą przedsiębiorcom, rolnikom, samorządom gmin, miast i powiatów, pozwalając nam na prowadzenie działalności na terenie całego kraju. Od dziś mogą z nich korzystać również mieszkańcy Tarnowa. Jesteśmy członkami Grupy BPS, liczącej dziś 359 banków zrzeszonych z Bankiem Polskiej Spółdzielczości i daje to nam zwiększone poczucie siły i bezpieczeństwa.

Tarnowski Oddział Nadsańskiego Banku Spółdzielczego w swojej nowej placówce przy ul. Mościckiego 52 będzie świadczył pełny wachlarz usług i produktów bankowych głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw, wspólnot mieszkaniowych, samorządów i klientów indywidualnych. Do dyspozycji klientów uruchomiony został bankomat z funkcją wpłatomatu.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W powiecie

Więcej w W powiecie

Powstał portal o Kresach

stw24.pl23 września 2021

Żurawinobranie 2021 w Gminie Pysznica

stw24.pl23 września 2021

Kolejny Piknik Rodzinny w Gminie Pysznica

stw24.pl22 września 2021

Kowal zawinił , cygana powiesili. Wywiad z byłym trenerem Stali Stalowa Wola.

stw24.pl20 września 2021

Powiat Stalowowolski wśród najlepszych w kraju!

stw24.pl20 września 2021

DEZAMET dostarczył 5500 pocisków do RAKÓW

stw24.pl13 września 2021

Uczniowie kibicowali w Chorzowie na Memoriale Kamili Skolimowskiej

stw24.pl13 września 2021

Fotel dla Stalowowolskiej okulistyki

stw24.pl8 września 2021

Nowy rok już w murach szkolnych

stw24.pl1 września 2021