W Stalowej Woli

Nowy radny złożył ślubowanie

Nowy radny złożył ślubowanie

Piotr Rut, który wygrał wybory uzupełniające do rady miejskiej w Stalowej Woli, złożył dziś uroczyste ślubowanie podczas sesji rady miasta.

– Witam w rodzinie samorządowej w Stalowej Woli, od tej chwili będziemy działać wspólnie. Gratuluję wygranych wyborów- mówił Stanisław Sobieraj, przewodniczący rady.

Piotr Rut zaznaczał, że wybór na radnego, to ogromny zaszczyt i ogromne zaufanie. – To też wielka odpowiedzialność i zobowiązanie. Dziękuję mieszkańcom okręgu 14, którzy obdarzyli mnie tym wielkim zaufaniem, dziękuję panu prezydentowi za to zaufanie. Liczę na wielką współpracę z radą, gdyż czasu do zakończenia tej kadencji niewiele, a do zrobienia jeszcze bardzo dużo. Dlatego zakończę to moje krótkie wystąpienie i zabieram się do pracy – mówił.

Lucjusz Nadbereżny prezydent Stalowej Woli, gratulował nowemu radnemu w imieniu całej struktury administracyjnej miasta. – Pragnę zapewnić o naszej współpracy, o tym, że ambitny program, który został złożony przez pana radnego w kampanii wyborczej zostanie zrealizowany – mówił prezydent.

Zaznaczał, że ten wynik radnego jest swoistym wotum zaufania udzielonym przez mieszkańców i obecnie nie jest czas na „triumfalizmy”, wywyższanie się, a wręcz przeciwnie. – Sobie samemu, nowemu radnemu, wszystkim radnym i osobom, które nas wspierają w tym wielkim ambitnym projekcie, pragnę zadedykować zasadę trzy razy „P”: pokora, powściągliwość, praca. Do końca tej kadencji będziemy się kierować tą zasadą realizując te zadania, które przyjęliśmy dla naszych mieszkańców – zapewniał włodarz.

Joanna Piechuta

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Nauczyciele i uczniowie z Ekonomika w Maladze

stw24.pl22 października 2021

Konkurs na „Wolontariusza Roku 2021”

stw24.pl22 października 2021

Wystawa Giełdy Papierów Wartościowych odwołana

stw24.pl22 października 2021

Akcja szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie

stw24.pl21 października 2021

W Stalowej Woli stanie jubileuszowa wystawa Giełdy Papierów Wartościowych

stw24.pl21 października 2021

Planowane wyłączenia prądu

stw24.pl21 października 2021

Paweł Wakuła i jego atrakcyjne sposoby na książkę historyczną dla dzieci

stw24.pl20 października 2021

Młodzi poeci nagrodzeni w MBP

stw24.pl19 października 2021
dom samotnej matki

Konkurs na dyrektora SOWiIK-u

stw24.pl19 października 2021