W Stalowej Woli

O biznesie na… trawie

O biznesie na… trawie

W najbliższą niedzielę, 19 czerwca w parku miejskim za PSM, przy strumyku, na tzw. „górce” odbędzie się kolejne spotkanie organizowane przez stalowowolski Inkubator Technologiczny, a dedykowane osobom marzącym o własnym biznesie. Warto przyjść i zarazić się pozytywną energią.

Startupowe śniadanie to trzecie już wydarzenie, na które organizatorzy zapraszają wszystkich kreatywnych i odważnych, młodych ludzi. Wszystko po to, by zachęcać do otwartych, szczerych rozmów o swoich pomysłach, do wzajemnego wspierania i wymiany doświadczeń. Najbliższe, niedzielne spotkanie w parku utrzymane będzie w dość niekonwencjonalnej scenerii: – Chodzi nam o pokazanie tym wszystkim, którzy zechcą przyjść w niedzielę do parku, że każdy poważny biznes zaczyna się od zwykłych, szczerych rozmów o swoich planach, o tym co nas boli, co przeszkadza, o dzieleniu się swoimi wątpliwościami. Chcemy stworzyć w Stalowej Woli taką grupę osób wzajemnie się motywujących, bo czasem tylko tyle wystarczy żeby ktoś odważył się zgłosić swój przedsiębiorczy pomysł i zaczął zawodową przygodę życia – zachęca Edyta Gargaś, koordynatorka projektu w Inkubatorze Technologicznym.

sniadanie

Każde spotkanie organizowane w ramach działań Inkubatora to również prezentacja pomysłów, które kiedyś były starupami, a dziś są w fazie realizacji i podbijają ogólnopolski rynek. Tak będzie i tym razem, w programie śniadania „na górce” przewidzianych jest kilka ciekawych, motywujących rozmów. – Ci młodzi ludzie, którzy mają ochotę spotkać się z nami w niedzielne przedpołudnie, będą mieli okazję usiąść w cieniu drzew, na leżakach i posłuchać o tym jak pokonać swoje słabości i polubić samego siebie. Podpowiemy jak walczyć z tremą i dobrze się motywować. Rozpoczynamy o godzinie 10.00 w parku miejskim, przy strumyku, na tzw. „górce” – mówi Karolina Głogowska, z Miejskiego Zakładu Komunalnego.
Każde spotkanie w ramach projektu promocji startupów ma na celu zachęcanie młodych ludzi do rejestracji swoich pomysłów na platformie dostępnej pod adresem www.platformystartowe.gov.pl. Jeśli są dobre, Inkubator w ramach realizowanego projektu zapewni im pomoc prawną, księgową i administracyjną. Pomoże wypromować i wprowadzić na rynek ogólnopolski, a w końcowej fazie sfinansuje ich realizację. Można otrzymać nawet 800 tysięcy złotych. Jak zapowiadają organizatorzy, jeszcze w czerwcu odbędą się dwa kolejne spotkania takie jak kreatywny piątek i barcamp.

Na wszystkie imprezy wstęp jest wolny i bezpłatny.

Informacja Prasowa MZK Stalowa Wola

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Nowa lokalizacja Rozwadowskiego Targu Staroci

stw24.pl13 maja 2021

Uwaga! Prognozowane na dziś burze z gradem

stw24.pl13 maja 2021

Sprzęt dla szpitala od Gminy Ulanów

stw24.pl12 maja 2021

„Stalowa Strzała” z udziałem drużyny kolarskiej Voster ATS Team

stw24.pl12 maja 2021

15 maja otwarcie obwodnicy Stalowej Woli i Niska

stw24.pl11 maja 2021

Już ponad 13 tysięcy szczepień w stalowowolskim szpitalu

stw24.pl10 maja 2021

Wypożycz planszówkę w bibliotece

stw24.pl10 maja 2021

stw24.pl10 maja 2021

Po maturach, w tych szkołach rozpoczną się remonty

stw24.pl6 maja 2021