O krok od utrzymania

W drugim meczu, fazy Play-Out ekipa Bogdana Pamuły, wybrała się na mecz do stolicy. Ich przeciwnikiem był młody zespół Polonii Warszawa. Niedoświadczony zespół gospodarzy, był równorzędnych przeciwnikiem dla naszego zespołu tylko w pierwszej połowie i po dwóch wyrównanych kwartach, zielono-czarni prowadzili tylko czterema punktami (29:25). W przerwie meczu trener naszego zespółu, odbył męska rozmowę z zawodnikami, czego skutkiem była znacznie lepsza gra Stalowców, zarówno w ataku jak i w obronie. Trzecia kwarta to pokaz skutecznej gry w obronie zielono-czarnych, co zaowocowało zaledwie 6-cioma punktami straconymi. W ostatnich 10 minutach, koszykarze ZKS pilnowali wyniku wygrywając to starcie 4 punktami, a całe spotkanie 64:47. Do utrzymania się w 2 lidze, naszym koszykarzom brakuje już tylko jednego zwycięstwa, wiec są na to ogromne szanse.

Polonia Warszawa 47:64 ZKS Stal Stalowa Wola
( 11:16,14:13,6:15,16:20)