Kronika Policyjna

Odprawa roczna stalowowolskich policjantów

Odprawa roczna stalowowolskich policjantów

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Stalowej Woli miała miejsce odprawa roczna z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Tadeusza Szymanka. Głównym tematem odprawy było podsumowanie minionego roku.

Wczoraj w samo południe w Komendzie Powiatowej Policji w Stalowej Woli odbyła się odprawa roczna stalowowolskiej policji podsumowująca miniony rok. Wzięli w niej udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Tadeusz Szymanek, Wicestarosta Stalowowolski Mariusz Sołtys, Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Rady Miejskiej Andrzej Kochan, Prokurator Rejonowy w Stalowej Woli Adam Cierpiatka, Prezes Sądu Rejonowego w Stalowej Woli Paweł Bronkiewicz, Wójt Gminy Pysznica Łukasz Bajgerowicz oraz kadra kierownicza, funkcjonariusze i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

Mł. insp. Janusz Śnios Komendant Powiatowy Policji w Stalowej Woli przywitał przybyłych gości oraz policjantów i pracowników cywilnych. Następnie przedstawił strukturę organizacyjną stalowowolskiej policji oraz podsumował stan bezpieczeństwa w powiecie stalowowolskim w roku 2018, omówił wyniki pracy oraz poziom realizacji zamierzeń, zadań i priorytetów. Omówił wyzwania, z jakimi mierzyć się będziemy w najbliższym roku, podkreślając, że najważniejszym zadaniem, jakie stoi przed stalowowolską policją, jest zagwarantowanie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego powiatu.

Komendant zwrócił uwagę na profilaktykę społeczną i Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Szef stalowowolskich policjantów podziękował przybyłym gościom za dotychczasową współpracę i współdziałanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa w powiecie oraz wszelkiego rodzaju wsparcie, w tym finansowe. Swoje słowa skierował również do policjantek, policjantów i pracowników – dziękując za służbę i pracę w 2018 roku.

Następnie zabrali głos zaproszeni goście, którzy podkreślili wzorową współpracę z kierownictwem stalowowolskiej komendy, jednocześnie wskazując na odpowiedzialność i znaczenie codziennej służby wszystkich funkcjonariuszy. Podziękowali za wielkie zaangażowanie i wysoką skuteczność w działaniach, tym samym życząc dalszych sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej służby.

W trakcie narady głos zabrał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Tadeusz Szymanek, który podsumował wyniki osiągnięte przez Komendę Powiatową Policji w Stalowej Woli. Komendant ocenił pozytywnie pracę stalowowolskiej komendy. Podkreślił znaczenie współpracy z podmiotami pozapolicyjnymi, samorządami i społeczeństwem wskazując na odpowiedzialność i znaczenie jej w codziennej służbie.

303-178600

303-178598

303-178597

303-178596

Źródło: KPP Stalowa Wola 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Policjanci mówili o bezpieczeństwie w cyberprzestrzeni

stw24.pl22 października 2021

„Bezpieczne wakacje”- wyłoniono zwycięzców konkursu

stw24.pl18 października 2021

Spotkania profilaktyczne ze stalowowolską policją

stw24.pl12 października 2021

Nie zatrzymał się do kontroli, był pijany i poszukiwany

stw24.pl12 października 2021

Policyjne kontrole w placówkach handlowych i autobusach

stw24.pl8 października 2021

Policjanci ostrzegają przed spoofingiem

stw24.pl8 października 2021

Złodziej wszedł do domu, ukradł portfel z zawartością

stw24.pl4 października 2021
policja-las-poszukiwania-patrole

Zbłądził w lesie- pomogli mu policjanci

stw24.pl21 września 2021

Kowal zawinił , cygana powiesili. Wywiad z byłym trenerem Stali Stalowa Wola.

stw24.pl20 września 2021