Pracownik techniczny

Thumbnail for the listing's main image
Informacje kontaktowe
Kontakt Katia
PLN 0.00
Więcej informacji

Stanowisko: Pracownik techniczny

Miejsce pracy: Huta Krzeszowska, woj. podkarpackie

Zadania:
• Głównie praca przy maszynach rolniczych różnego rodzaju, w tym ich konserwacja, pilnowanie wymaganych parametrów, naprawy, przygotowywanie maszyn do pracy i ich przegląd po jej skończeniu
• Również inne prace w gospodarstwie, w tym wykonywanie drobnych prac ogólnobudowlanych i montażowych, mechanicznych i elektrycznych

Od kandydatów oczekujemy:
• Mile widziane wykształcenie zawodowe techniczne, średnie techniczne
• Doświadczenia w pracy przy obsłudze maszyn i urządzeń
• Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i/lub inne uprawnienia z zakresie elektryki, hydrauliki i mechaniki
• Prawa jazdy kat. B (posiadanie kat. C, E będzie dodatkowym atutem)
• Sumienności i odpowiedzialności
• Dobrej organizacji pracy własnej
• Umiejętności manualnych
• Gotowości i chęci do poszerzania wiedzy w zakresie wykonywanych obowiązków
• Zamiłowania do majsterkowania

Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku