GRH poszukuje osób do pracy jako stolarz

Thumbnail for the listing's main image
Informacje kontaktowe
Kontakt GRH
518673665
PLN 0.00
Więcej informacji

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr certyfikatu 16997) poszukuje dla francuskiego kontrahenta doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Stolarz budowlany
Miejsce pracy: Alpy – La Rosiere (Francja)
OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Zakres obowiązków:
- Kładzenie parkietu, paneli drewnianych i podłóg
- Montaż schodów
- Pozostałe drobne prace związane z obróbką drewna

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- Znajomość języka francuskiego – mile widziana
- Dokładność i terminowość w wykonywanych pracach
- Wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań
- Dobra organizacja czasu pracy własnej
- Prawo jazdy – mile widziane

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową,
- pracę na dłuższy okres czasu,
- darmowe, wyposażone zakwaterowanie zapewnione przez klienta,
- terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe
- wynagrodzenie od 11 euro /h do negocjacji
- dodatki i premie uznaniowe
- nadgodziny płatne według prawa francuskiego +25%,
- dieta – 8,90 euro
- posiłek w południe
- wyrobienie karty ekuz
- składki ZUS opłacane od średniej krajowej
- płatny urlop
- wypłacany ekwiwalent urlopowy w wysokości 10%
- pokrycie kosztów za badania lekarskie
- niezbędne narzędzia do pracy
- opiekę rekrutera i koordynatora również po rozpoczęciu pracy

Zainteresowanych prosimy o składanie cv poprzez link: http://oferty.grhpolska.com/cp/j/9756/s/608/stolarz-budowlany
Lub na adres mailowy: p.kedzior@grhpolska.com
Więcej informacji można uzyskać pod nr. Telefonu: +48 518-673-665
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.