Magnes neodymowy do łowienia w wodzie UMP 135x40 siła ~ 780 kg


Thumbnail for the listing's main image
Informacje kontaktowe
Kontakt dhit
888999898
Visit Website
PLN 0.00
Więcej informacji

Przedmiotem ogłoszenia jest magnes do poszukiwań z uchwytem, wykonany z dwóch magnesów, najmocniejszych obecnie na Polskim rynku. Magnesy neodymowe zamocowane są w nierdzewnej obudowie, do których wkręcane są ucha do liny.

Aktualne rozwiązanie było do tej pory nieznane i niespotykane na polskim rynku, a poprzez zamocowanie dwóch magnesów neodymowych w jednej obudowie zwiększamy dwukrotnie moc soczewki magnetycznej czynnej co daje dwukrotnie większą siłę magnesu dlatego zapewnia lepsze przeszukiwanie terenu np. (jeziora). W zależności od kierunku działania siły magnetycznej istnieje możliwość wkręcenia śrub od czoła uchwytu, bądź w jego boczne ściany. Udźwig uchwytów magnetycznych zależy w dużej mierze od grubości metalowego elementu, do którego przyczepiany jest uchwyt oraz od szczeliny pomiędzy uchwytem z magnesem, a metalową powierzchnią oraz od kierunku działania siły oraz od długości ramienia działania siły i obciążenia magnesu.

Dostępne magnesy do łowienia z uchwytem o udźwigu od ~ 180 kg do ~ 1080 kg.

O NAS

Nasze przedsiębiorstwo działa na rynku już od 2005 roku, wcześniej jako Xinxin Polska. Naszą specjalnością jest produkcja, import i sprzedaż silnych magnesów neodymowych wysokiej jakości. Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmami z całego świata, dlatego możemy wytwarzać nie tylko magnesy neodymowe, ale również wszelakiego rodzaju narzędzia z magnesami. Jako marka Dhit Sp. z o.o. działamy od 2017 roku. Nasza oferta jest zawsze indywidualnie dopasowana do oczekiwań i potrzeb Klienta, dlatego w naszym sklepie odnajdziecie Państwo magnesy neodymowe w różnych rozmiarach oraz kształcie.

https://magnesy.de