Monter paneli fotowoltaicznych

Informacje kontaktowe
Kontakt Joanna
532 512 671
PLN 0.00
Więcej informacji

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- doświadczenie w pracach monterskich
- uprawnienia SEP do 1 kv
- dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy

Opis stanowiska:
- montaż paneli fotowoltaicznych
- praca na wysokościach
- montaż konstrukcji stalowych i aluminiowych
- prace elektryczne

OFERUJEMY:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: cv@i-bs.pl .
Prosimy o dołączenie klauzuli:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) z dn. 27 kwietnia 2016 (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 4 maja 2016 r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez I-BS.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli (adres: ul. Solidarności 2A, 37-450 Stalowa Wola)”.