sport

Oliwia Sybicka na Zgrupowaniu szkoleniowym PZT w Żywcu

Oliwia Sybicka na Zgrupowaniu szkoleniowym PZT w Żywcu

W dniach od 24 kwietnia do 1 maja Oliwia Sybicka przebywała w Żywcu, gdzie w klubie Tenis Park Żywiec 1918 odbyło się zgrupowanie szkoleniowe Polskiego Związku Tenisowego dla zawodniczek i zawodników z rocznika 2009.

Cel: Doskonalenie taktyki singla i debla. Edukacja w obszarze przygotowania fizycznego i mentalnego. Wsparcie szkoleniowe trenerów indywidualnych.

 

Poniżej lista wszystkich powołanych na ten obóz:

DZIEWCZĘTA

1. Sybicka Oliwia (Miejski Klub Tenisowy Stalowa Wola) – potwierdzona

2. Kostecka Barbara (UKT Winner Kraków) – rezygnacja

3. Dehmel Daria (Szczecińskie Centrum Tenisowe Prawobrzeże) – potwierdzona

4. Markowska Lena (KS Górnik Bytom) – potwierdzona

5. Borowik Julia (Centrum Sportu i Rekreacji MOS Dąbrowa Górnicza) – potwierdzona

6. Lu Knapik Emilia (BKT Advantage Bielsko-Biała) – rezygnacja

7. Dudek Marta (Szkoła Tenisa Winner Piotrków Tryb.) – potwierdzona

8. Sikora Martyna (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) – potwierdzona

9. Monnier Marie Charlotte (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) – potwierdzona

10. Czechowicz Anna (Uczniowski Klub Sportowy AKTYWNI 44 Łódź) – potwierdzona

 

REZERWOWE:

1. Nowicka Wiktoria (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna) – potwierdzona

2. Leś Aleksandra (Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna) – potwierdzona

3. Pabisiak Jessica (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław)

4. Lesman Zuzanna (Pabianicki Klub Tenisowy)

5. Rybkowska Magdalena (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak)

 

CHŁOPCY

1. Urbański Jan (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice) – potwierdzony 

2. Fletcher Vincent (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice) – rezygnacja

3. Skrzyński Jan (KS Nadwiślan Kraków) – rezygnacja

4. Kwiatkowski Maksymilian (BKT Advantage Bielsko-Biała) – potwierdzony

5. Stańczyk Juliusz (STT Fakro Nowy Sącz) – potwierdzony

6. Rytelewski Hugo Pawel (AZS Poznań) – potwierdzony

7. Jędryka Jakub (Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kultury Fizycznej SP2 – Radzionków) – potwierdzony

8. Płocharczyk Tomasz (TT SCORE Elbląg) – potwierdzony

9. Urban Jerzy Filip (Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań) – potwierdzony

10. Nowak Mateusz (MATCHPOINT Żyrardów) – potwierdzony

 

REZERWOWI:

1. Piotrowski Igor (TT SCORE Elbląg) – potwierdzony

2. Szary Antoni (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice) – potwierdzony

3. Pasiorowski Jan (Klub Miedzeszyn Warszawa)

4. Biernacki Jacek (TOP TENNIS PLAYER)

5. Cach Maksymilian (Klub Sportowy Czarni)

 

Trenerzy prowadzący:

Jarosław Wołąsewicz – trener główny KN U12 PZT

Bolesław Szmyd – trener przygotowania motorycznego PZT

Pola Weiner – psycholog KN U12

Dominik Bernatowicz – trener współpracujący

Michał Caruk – trener współpracujący

Zaproszeni:

Mieczysław Bogusławski – trener główny przygotowania motorycznego PZT

Jakub Stafaniak – lekarz kadry PZT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło MKT Stalowa Wola

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sport

Więcej w sport

Paweł Cieślik drugi w Małopolskim Wyścigu Górskim

stw24.pl7 czerwca 2021

Parking przy MOSiR otwarty

stw24.pl1 czerwca 2021

Paterski trzeci na finałowym etapie Tour of Estonia

stw24.pl31 maja 2021

Maciej Paterski najlepszym góralem Tour de Hongrie

stw24.pl17 maja 2021

Voster ATS Team na Tour de Hongrie

stw24.pl11 maja 2021

Voster ATS Team na Belgrade-Banjaluka

stw24.pl21 kwietnia 2021

“Motyle” coraz wyżej w punktacji drużynowej

stw24.pl20 kwietnia 2021

Jaromir Wieprzęć nie jest już trenem Stali !

stw24.pl12 kwietnia 2021

Oliwia Sybicka na konsultacjach w Puszczykowie

stw24.pl30 marca 2021