kultura i rozrywka

Ostatnia lipcowa projekcja w MDK

Ostatnia lipcowa projekcja w MDK

„Podróż za jeden uśmiech” już dziś na tarasie Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli. W sierpniowym repertuarze kina „pod gwizdami” znalazło się 10 filmów uporządkowanych w bloki tematyczne: „Włoski weekend”, „Stalowowolskie Dni Fantastyki”, „Komediowo”, „Filmowe propozycje widzów” oraz „Reż. życie”.

Dziś będzie można obejrzeć  „Wesele  w Sorrento” w reżyserii Susanne’a Bier’a. To romantyczna komedia o tym, że czasem wszystko się zaczyna, kiedy myślimy, że już po wszystkim. To kino gatunkowe w najczystszej postaci, niczym „Mamma Mia!”. Brawurowa opowieść ze świetnie nakreślonymi postaciami, pełna pikantnych dialogów i humoru.

Natomiast sierpniowe projekcje rozpoczynać się będą o godzinie 20.30, a więc nieco wcześniej niż miało to miejsce w lipcu.

Jutro – „Zakochani w Rzymie” w reżyserii Woody’ego Allena. Komedia poświęcona Amerykanom i Włochom zmagającym się w Wiecznym Mieście z rozlicznymi miłosnymi perypetiami. Poza najgorętszymi, młodymi gwiazdami Hollywood – nominowanymi do Oscara: Ellen Page i Jessem Eisenbergiem, Allen zaprosił do współpracy najsłynniejszych europejskich laureatów nagrody Amerykańskiej Akademii – swoją muzę z „Vicky Cristina Barcelona” Penelope Cruz oraz nieobliczalnego komika, Włocha Roberto Benigniego, a także trzykrotnie nominowanego do Złotego Globu i raz do Oscara Aleca Baldwina, powracającą po dłuższej przerwie na jego plan Judy Davis, a także po raz pierwszy od sześciu lat samego siebie.

Przypominamy, że warto zabrać ze sobą koce lub inny ekwipunek przydatny do wygodnego oglądania filmów, jak również środek odstraszający komary. Teren kina wyposażony jest w leżaki i krzesła, bywa jednak, że występuje ich deficyt, dlatego ulubiony, wygodny leżaczek można zabrać ze sobą.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Nowa lokalizacja Rozwadowskiego Targu Staroci

stw24.pl13 maja 2021

Gminna Biblioteka w Pysznicy z medalem „W dowód uznania”

stw24.pl13 maja 2021

Uwaga! Prognozowane na dziś burze z gradem

stw24.pl13 maja 2021

„Stalowa Strzała” z udziałem drużyny kolarskiej Voster ATS Team

stw24.pl12 maja 2021

“Zaczytana Ławeczka” stanęła przed biblioteką w Pysznicy

stw24.pl12 maja 2021
pieniądz-biznes-plany

Przyjdź na spotkanie i dowiedz się jak pozyskać wsparcie finansowe

stw24.pl12 maja 2021

15 maja otwarcie obwodnicy Stalowej Woli i Niska

stw24.pl11 maja 2021

Wypożycz planszówkę w bibliotece

stw24.pl10 maja 2021

Zwalczają szkodnika drzew- Oprysk w lasach Gminny Pysznica

stw24.pl10 maja 2021