kultura i rozrywka

Ostatnia lipcowa projekcja w MDK

Ostatnia lipcowa projekcja w MDK

„Podróż za jeden uśmiech” już dziś na tarasie Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli. W sierpniowym repertuarze kina „pod gwizdami” znalazło się 10 filmów uporządkowanych w bloki tematyczne: „Włoski weekend”, „Stalowowolskie Dni Fantastyki”, „Komediowo”, „Filmowe propozycje widzów” oraz „Reż. życie”.

Dziś będzie można obejrzeć  „Wesele  w Sorrento” w reżyserii Susanne’a Bier’a. To romantyczna komedia o tym, że czasem wszystko się zaczyna, kiedy myślimy, że już po wszystkim. To kino gatunkowe w najczystszej postaci, niczym „Mamma Mia!”. Brawurowa opowieść ze świetnie nakreślonymi postaciami, pełna pikantnych dialogów i humoru.

Natomiast sierpniowe projekcje rozpoczynać się będą o godzinie 20.30, a więc nieco wcześniej niż miało to miejsce w lipcu.

Jutro – „Zakochani w Rzymie” w reżyserii Woody’ego Allena. Komedia poświęcona Amerykanom i Włochom zmagającym się w Wiecznym Mieście z rozlicznymi miłosnymi perypetiami. Poza najgorętszymi, młodymi gwiazdami Hollywood – nominowanymi do Oscara: Ellen Page i Jessem Eisenbergiem, Allen zaprosił do współpracy najsłynniejszych europejskich laureatów nagrody Amerykańskiej Akademii – swoją muzę z „Vicky Cristina Barcelona” Penelope Cruz oraz nieobliczalnego komika, Włocha Roberto Benigniego, a także trzykrotnie nominowanego do Złotego Globu i raz do Oscara Aleca Baldwina, powracającą po dłuższej przerwie na jego plan Judy Davis, a także po raz pierwszy od sześciu lat samego siebie.

Przypominamy, że warto zabrać ze sobą koce lub inny ekwipunek przydatny do wygodnego oglądania filmów, jak również środek odstraszający komary. Teren kina wyposażony jest w leżaki i krzesła, bywa jednak, że występuje ich deficyt, dlatego ulubiony, wygodny leżaczek można zabrać ze sobą.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

stw24.pl2 listopada 2021

Podsumowanie Inicjatywy „Kobiety z Fabrycznego contra COVID-19”

stw24.pl29 października 2021

Bezpłatna komunikacja miejska dowiezie na cmentarze

stw24.pl29 października 2021

Ekslibris w świecie gwiazd, planet i robotów – znamy laureatów konkursu w MBP!

stw24.pl29 października 2021

Gmina Zaleszany – Zamień krwinki na ozdoby z choinki !

stw24.pl29 października 2021

Ekslibris w świecie gwiazd, planet i robotów – znamy laureatów konkursu w MBP!

stw24.pl29 października 2021

Konkurs na Tydzień Bibliotek 2021 rozstrzygnięty – I miejsce dla MBP!

stw24.pl29 października 2021

Lubisz rysować? Lubisz malować? – zapraszamy do Akademii sztuki w MBP

stw24.pl26 października 2021

Pamięć o tragicznie zamordowanych nie zginie

stw24.pl25 października 2021