Partyka Show !!!

W środowe popołudnie, koszykarze ZKS-u Stali Stalowa Wola, rozgrywali rewanżowe spotkanie, fazy Play-Out przeciwko drużynie KKS Tur Bielsk Podlaski. I podobnie jak 2 dni wcześniej, w spotkaniu wyjazdowym, lepsi okazali się podopieczni Bogdana Pamuły.

Środowe spotkanie, zielono-czarni grali bez większej presji, ponieważ po ostatnim zwycięstwie, Stalowcy zapewnili sobie utrzymanie w 2 lidze. Brak ,,ciśnienia’’ najlepiej przysłużył się Rafałowi Partyce, zdobywcy 33 punktów (5×3), który poprowadził gospodarzy do kolejnego zwycięstwa. Zawodnicy Tura dzielnie walczyli przez pierwsze 3 kwarty, po których prowadzili 69:66. Mało tego po 4 minutach, czwartej kwarty goście prowadzili 8 punktami. Wtedy na szczęście znów sygnał do zrywu dał Rafał Partyka, celnym rzutem za 2 punkty. Skuteczna końcówka kwarty w wykonaniu naszych zawodników, pozwoliła uzyskać bezpieczną przewagę nad zespołem z Bielska Podlaskiego, i końcowe zwycięstwo 87:82.

ZKS Stal Stalowa Wola 87:82 KKS Tut Bielsk Podlaski

(20:22, 25:22, 21:25, 21:13)