Kronika Policyjna

Pijany siał spustoszenie na drodze

Pijany siał spustoszenie na drodze

Stalowowolscy policjanci zatrzymali wczoraj przed południem 54-letniego mieszkańca powiatu tarnobrzeskiego, który jadąc samochodem dostawczym uszkodził ogrodzenie i odjechał z miejsca zdarzenia, a następnie doprowadził do kolizji z zaparkowanym samochodem. Mężczyzna był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Za swoje czyny odpowie przed sądem.

Wczoraj przed południem policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkańca Pniowa w gminie Radomyśl nad Sanem o uszkodzenie ogrodzenia. Z relacji zgłaszającego policjanci ustalili, że miał to zrobić kierowca samochodu dostawczego w pomarańczowym kolorze, który zaraz po tym odjechał z miejsca.

Kiedy policjanci jechali na miejsce dotarła do nich kolejna informacja o tym, że W Skowierzynie w gminie Zaleszany kierowca dostawczego pojazdu pomarańczowego koloru zepchnął do rowu zaparkowany samochód marki Volvo.

Na miejscu kolizji w Skowierzynie funkcjonariusze zastali dostawcze iveco oraz volvo stojące w rowie. Policjanci ustalili, że kierujący dostawczym iveco uderzył w stojący na podjeździe do posesji samochód volvo i zepchnął go do rowu.

Jak się okazało samochodem iveco jechał 54-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego. Mężczyzna był pijany, badanie wykazało u niego 2,35 promila alkoholu w organizmie. W samochodzie jechał jeszcze 42-letni pasażer. Ten mężczyzna był również pod wpływem alkoholu. Policjanci w pojeździe znaleźli wypitą do połowy butelkę wódki.

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Kierowcy iveco policjanci zatrzymali prawo jazdy. Za swoje czyny 54-letni mężczyzna odpowie przed sądem.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Kronika Policyjna

Tydzień na rzecz bezpieczeństwa w Stalowej Woli

stw24.pl23 lipca 2021

Jacek Jaworek poszukiwany listem gończym

stw24.pl17 lipca 2021

Bezpieczne wakacje z profilaktykami ze stalowowolskiej Policji

stw24.pl9 lipca 2021

Tymczasowy areszt dla sprawcy tragicznego wypadku

stw24.pl8 lipca 2021

300 kierowców o poranku dmuchało w alkomat

stw24.pl6 lipca 2021
policja

“Bezpieczny przejazd” ze stalowowolską policją

stw24.pl5 lipca 2021

Tragiczny wypadek, nie żyją dwie osoby

stw24.pl4 lipca 2021

Rozpoczęcie wakacji ze stalowowolską policją

stw24.pl2 lipca 2021

Karta rowerowa w SP nr.11 ze stalowowolską policją

stw24.pl28 czerwca 2021