W Stalowej Woli

Pijany złodziej rowerów ujęty przez policję

Pijany złodziej rowerów ujęty przez policję

Policjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca Stalowej Woli. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież trzech rowerów o łącznej wartości 2 tys. złotych. W chwili zatrzymania był pijany, miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

We wtorek po południu dyżurny stalowowolskiej Policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży dwóch rowerów przy Al. Jana Pawła II. Policjanci natychmiast przystąpili do działań. Dotarli do świadka, który widział złodzieja i wskazał  kierunek, w którym się oddalił. Podczas sprawdzania pobliskich osiedli, przy sklepie funkcjonariusze zauważyli dwa rowery, właśnie te, które przed chwilą zostały skradzione.

Policjanci nie przestali szukać złodzieja. Pomocny okazał się monitoring zainstalowany w pobliskim sklepie, który zarejestrował wizerunek sprawcy. O ustaleniach poinformowano wszystkie patrole i po chwili policjanci zatrzymali złodzieja. Okazał się nim 29-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Był pijany, miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci zajmujący się tą sprawą, ustalili, że mężczyzna dzień wcześniej w Stalowej Woli ukradł inny rower o wartości 800zł. Wczoraj 29-latek usłyszał zarzuty kradzieży. Przyznał się do przestępstwa i złożył wyjaśnienia. Mężczyźnie za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli.

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Oddział Neonatologiczny w Stalowej Woli ma nowego szefa

stw24.pl20 kwietnia 2021

Oszustwa na spis powszechny- Nie daj się oszukać !

stw24.pl20 kwietnia 2021

“Motyle” coraz wyżej w punktacji drużynowej

stw24.pl20 kwietnia 2021

11 czerwonych serc stanie w Powiecie Stalowowolskim

stw24.pl19 kwietnia 2021

Ochronne szczepienia lisów wolno żyjących

stw24.pl19 kwietnia 2021

Budynki OSP czeka rozbudowa

stw24.pl15 kwietnia 2021

Zderzenie busa z pociągiem towarowym, zginęli dwaj mężczyźni

stw24.pl14 kwietnia 2021

Zmiana organizacji ruchu na DK19 Zdziary-Zarzecze

stw24.pl13 kwietnia 2021

Jaromir Wieprzęć nie jest już trenem Stali !

stw24.pl12 kwietnia 2021