W Stalowej Woli

PiS kończy z piknikami

PiS kończy z piknikami

Zaczęło się w Góździe na Mazowszu. Skończy w Stalowej Woli na Podkarpaciu. Historia zatoczy krąg rodzinny i oficjalnie rozpocznie krąg wyborczy. Ogłosi to Jarosław Kaczyński, który – no, co tu dużo mówić – będzie gwiazdą niedzielnego popołudnia w Parku Miejskim.

W połowie lipca politycy Prawa i Sprawiedliwości spotkali się rodzinnie po raz pierwszy. Wybór padł na Kuczki – Kolonię, we wspomnianej mazowieckiej gminie Gózd. Tak pod hasłem „Dobry czas dla Polski” rozpoczął się objazd po Polsce polityków PiS. I faktycznie rozjechali się, bo pikników rodzinnych, zazwyczaj z kołami gospodyń wiejskich, było kilkadziesiąt. Piknikowa trasa PiS zmierza do mety. W niedzielę jej ostatni etap. Do Stalowej Woli oprócz prezesa partii przyjadą premier Mateusz Morawiecki i była premier Beata Szydło. Raczej na pewno będzie też wicepremier Jerzy Kwieciński. Wszak to jego miasto i jest jego ambasadorem. Przyjedzie też Krzysztof Sobolewski, „jedynka” na liście PiS podkarpackiego okręgu 23. Kandydatów do parlamentu będzie jednak dużo więcej.

Piknik w Stalowej Woli zakończy nieformalną kampanię wyborczą PiS, a równocześnie rozpocznie oficjalną. W piątek ukazało się postanowienie określające termin wyborów na 13 października, a to znaczy, że właśnie ruszyła kampania. Po pikniku w Stalowej Woli partia Kaczyńskiego ruszy z konwencjami wyborczymi, które odbywać się będą w każdym z województw. Pierwsza taka odbędzie się 7 września na Lubelszczyźnie. Podczas konwencji będzie prezentowany nowy program dla Polski, autorstwa PiS. Program ten jest jeszcze tworzony, ale nic nie zaszkodzi, jak w niedzielę zapytamy o niego któregoś z liderów rządzącej partii.

„Serdecznie zapraszamy do wspólnej, radosnej zabawy na Pikniku Rodzinnym Prawa i Sprawiedliwości, który odbędzie się w niedzielę, 18 sierpnia w parku miejskim w Stalowej Woli, w godzinach od 12 do 17” – pisze prezydent Lucjusz Nadbereżny. Spotkanie z zabawą odbędzie się w okolicach parku wodnego. Na pikniku będzie „moc bezpłatnych atrakcji”. Na spotkaniach przed wyborami PiS w Stalowej Woli do tej pory serwował bezpłatną kiełbasę z grilla, czyli klasyczną kiełbasę wyborczą. Teraz darmowych dań ma być więcej. Dla dzieci dmuchańce, olbrzymie bańki mydlane i chodzące bajkowe maskotki oraz popcorn i wata cukrowa. Dla wszystkich będzie wielopokoleniowa potańcówka, występy zespołów z regionu i wszystko, co potrafią upichcić koła gospodyń wiejskich. Prezydent Nadbereżny podnosi, że „Miasto Stalowa Wola i Podkarpacie są bardzo istotnym punktem w strategii działania Zjednoczonej Prawicy” i zaznacza, że „organizatorem oraz ponoszącym koszty przygotowania oraz zabezpieczenia wydarzenia jest w całości Prawo i Sprawiedliwość”.

Marcin Swobodny
fot: FB PiS 

5 komentarzy

Komentarze

 1. ewarr

  14 sierpnia 2019 at 14:52

  Zbigniew Ziobro który mieni się ministrem sprawiedliwości i prokuratorem generalnym ma krew na rękach Dawida Kosteckiego, który był świadkiem w aferze seksualnej z udziałem najważniejszych polityków Prawa i Sprawiedliwości w tym byłego marszałka Kuchcińskiego. W ten sposób ginie następny człowiek, który widział filmy z burdelu z udziałem Kuchcińskiego

 2. Tgf

  16 sierpnia 2019 at 13:10

  Brawo

 3. ikar

  21 sierpnia 2019 at 09:38

  Nigdy nie zapomnę tej nocy spędzonej w jednym łóżku z Jarkiem Kaczyńskim po pikniku stalowowolskim, było cudownie
  ADRIAN

 4. adrian4

  27 sierpnia 2019 at 14:29

  Kaczyński Jarosław przed wspólną nocą zaopatrzył się w wazeline, był bardzo spięty podczas nocy
  Nigdy nie zapomnę tej nocy spędzonej w jednym łóżku z Jarkiem Kaczyńskim po pikniku stalowowolskim, było cudownie
  ADRIAN

 5. ups

  1 września 2019 at 10:19

  … a my z PiS-em…!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w W Stalowej Woli

Płacił zbliżeniowo cudzą kartą wpadł ręce policji

stw24.pl4 czerwca 2020

Imię dla edukacyjnego robocika wybrane!

stw24.pl3 czerwca 2020

Kolejne obywatelskie zatrzymanie pijanego

stw24.pl3 czerwca 2020

Tomasz Solecki nowym prezesem „Stal” Stalowa Wola PSA

stw24.pl2 czerwca 2020

Starorzecze w Przyszowie nabiera ostatecznego kształtu

stw24.pl2 czerwca 2020

Wznowiona obsługa w Urzędzie Gminy w Pysznicy

stw24.pl2 czerwca 2020

Parking przy ul. Okulickiego oddany

stw24.pl2 czerwca 2020

Muzeum zaprasza na Rodzinne niedziele

stw24.pl2 czerwca 2020

Czwórmiasto może połączyć nowa linia kolejowa

stw24.pl1 czerwca 2020