kultura i rozrywka

Plejada gwiazd na otwarciu VIVO! Stalowa Wola

Plejada gwiazd na otwarciu VIVO! Stalowa Wola

Tak jak informowaliśmy wczoraj otwarciu najnowszego centrum handlowego VIVO! Stalowa Wola będzie towarzyszyć szereg atrakcji. IMMOFINANZ, austriacki inwestor i deweloper a także właściciel tego obiektu zadbał, aby pogram inauguracyjny został tak opracowany by był interesujący dla osób w każdym wieku. Stąd też obejmie on występy muzyczne, pokazy tańca, gotowania i zabawy dla dzieci. Co więcej, w ciągu 4 dni (od czwartku, 5 listopada do niedzieli 8 listopada) w VIVO! Stalowa Wola będzie można spotkać wiele twarzy znanych z pierwszych stron gazet.

„Otwarcie każdego centrum handlowego, które budujemy to nas najmilszy moment, stawający zwieńczenie trwających przez wiele miesięcy prac. Zależy nam, aby równie miło wspominali tę chwilę mieszkańcy Stalowej Woli oraz wszyscy Ci, którzy odwiedzą VIVO! w przeciągu pierwszych czterech dni. Dlatego też przygotowaliśmy długą listę atrakcji oraz zaprosiliśmy do naszego centrum wiele znanych osób, by razem z nami świętować to jakże ważne dla nas wydarzenie.” – skomentował Piotr Fedorczak, Center Manager, VIVO! Stalowa Wola.

Każdy dzień otwarcia będzie miał swój wyjątkowy charakter. Marka VIVO! nieodłącznie kojarzy się z takimi wartościami jak witalność, radość i energia, stąd motywem przyświecającym atrakcjom w oficjalnym dniu otwarcia będzie taniec. Na specjalnie przygotowanej scenie pojawią się duety znane z programu Taniec z Gwiazdami. Tego samego dnia o pozytywnym wpływie ubioru na samopoczucie opowie, znana z programu Sablewskiej sposób na modę, Maja Sablewska, a dzień uświetni występ polskich artystów Donatana i Cleo.

DonatanCleo

Dzień drugi dedykowany jest w sposób szczególny młodzieży. VIVO! Stalowa Wola odwiedzą popularni youtuberzy JDąbrowsky i Littlemooonster96 oraz ulubieniec młodego pokolenia, Dawid Kwiatkowski.

Dawid Kwiatkowski
Dzień trzeci to ukłon w stronę miłośników dobrej kuchni ale i rockowego brzmienia. W roli głównej wystąpi Magda Gessler w towarzystwie Natalii Siwiec.

Magda Gessler

Apetyt na dobrą muzykę zaspokoi zdobywca ESKA Music Awards 2015, zespół VIDEO.
Finałowy dzień otwarcia spędzimy z gwiazdami serialu M jak Miłość: Katarzyną Cichopek, Rafałem Mroczkiem, Teresą Lipowską i Małgorzatą Pieńkowską.

Mroczek i Cichopek
VIVO! Stalowa Wola zostanie oficjalnie otwarte dla mieszkańców oraz wszystkich odwiedzających 5 listopada o godzinie 10-tej rano.

Informacja Prasowa VIVO! Stalowa Wola

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Meta Wyścigu „Solidarności” i Olimpijczyków w Stalowej Woli

stw24.pl22 czerwca 2021

Wielkie otwarcie Zalewu Podwolina i Zlot Foodtrucków

stw24.pl22 czerwca 2021

„Turniej Czwórmiasta – Czwórbój Sportowy”

stw24.pl21 czerwca 2021

Piąty Festiwal im. Janiny Garści w Stalowej Woli

stw24.pl21 czerwca 2021

Do biblioteki po tanią książkę z kiermaszu

stw24.pl21 czerwca 2021

Rozwadowski Targ Staroci już w tę niedzielę

stw24.pl18 czerwca 2021

Premiera filmu “Stalowa Wola miastem z piasku i serc”

stw24.pl17 czerwca 2021

Oficjalne otwarcie Rozwadowskiego „Sokoła”

stw24.pl16 czerwca 2021

Rozpoczęła się przebudowa istniejącego stadionu sportowego Klubu Sanna Zaklików

stw24.pl15 czerwca 2021