kultura i rozrywka

Plejada gwiazd na otwarciu VIVO! Stalowa Wola

Plejada gwiazd na otwarciu VIVO! Stalowa Wola

Tak jak informowaliśmy wczoraj otwarciu najnowszego centrum handlowego VIVO! Stalowa Wola będzie towarzyszyć szereg atrakcji. IMMOFINANZ, austriacki inwestor i deweloper a także właściciel tego obiektu zadbał, aby pogram inauguracyjny został tak opracowany by był interesujący dla osób w każdym wieku. Stąd też obejmie on występy muzyczne, pokazy tańca, gotowania i zabawy dla dzieci. Co więcej, w ciągu 4 dni (od czwartku, 5 listopada do niedzieli 8 listopada) w VIVO! Stalowa Wola będzie można spotkać wiele twarzy znanych z pierwszych stron gazet.

„Otwarcie każdego centrum handlowego, które budujemy to nas najmilszy moment, stawający zwieńczenie trwających przez wiele miesięcy prac. Zależy nam, aby równie miło wspominali tę chwilę mieszkańcy Stalowej Woli oraz wszyscy Ci, którzy odwiedzą VIVO! w przeciągu pierwszych czterech dni. Dlatego też przygotowaliśmy długą listę atrakcji oraz zaprosiliśmy do naszego centrum wiele znanych osób, by razem z nami świętować to jakże ważne dla nas wydarzenie.” – skomentował Piotr Fedorczak, Center Manager, VIVO! Stalowa Wola.

Każdy dzień otwarcia będzie miał swój wyjątkowy charakter. Marka VIVO! nieodłącznie kojarzy się z takimi wartościami jak witalność, radość i energia, stąd motywem przyświecającym atrakcjom w oficjalnym dniu otwarcia będzie taniec. Na specjalnie przygotowanej scenie pojawią się duety znane z programu Taniec z Gwiazdami. Tego samego dnia o pozytywnym wpływie ubioru na samopoczucie opowie, znana z programu Sablewskiej sposób na modę, Maja Sablewska, a dzień uświetni występ polskich artystów Donatana i Cleo.

DonatanCleo

Dzień drugi dedykowany jest w sposób szczególny młodzieży. VIVO! Stalowa Wola odwiedzą popularni youtuberzy JDąbrowsky i Littlemooonster96 oraz ulubieniec młodego pokolenia, Dawid Kwiatkowski.

Dawid Kwiatkowski
Dzień trzeci to ukłon w stronę miłośników dobrej kuchni ale i rockowego brzmienia. W roli głównej wystąpi Magda Gessler w towarzystwie Natalii Siwiec.

Magda Gessler

Apetyt na dobrą muzykę zaspokoi zdobywca ESKA Music Awards 2015, zespół VIDEO.
Finałowy dzień otwarcia spędzimy z gwiazdami serialu M jak Miłość: Katarzyną Cichopek, Rafałem Mroczkiem, Teresą Lipowską i Małgorzatą Pieńkowską.

Mroczek i Cichopek
VIVO! Stalowa Wola zostanie oficjalnie otwarte dla mieszkańców oraz wszystkich odwiedzających 5 listopada o godzinie 10-tej rano.

Informacja Prasowa VIVO! Stalowa Wola

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Kowal zawinił , cygana powiesili. Wywiad z byłym trenerem Stali Stalowa Wola.

stw24.pl20 września 2021

Dzień Otwarty w Klubie “Wesoła Gromadka”

stw24.pl20 września 2021

Konkurs plastyczny „Pomaganie jest cool!”

stw24.pl20 września 2021

Z zielonego patio korzystają najmłodsi i dorośli

stw24.pl17 września 2021

MBP zaprasza dzieci i młodzież do Dyskusyjnego Klubu Książki

stw24.pl15 września 2021

Awans „Stalowych Rakiet” do finałów Talentiady Tenisowej

stw24.pl14 września 2021
woda-kran

Czasowe przerwy dostawy wody dla Rozwadowa

stw24.pl14 września 2021

Kazimierz Szymeczko – spotkanie online

stw24.pl13 września 2021

Uczniowie kibicowali w Chorzowie na Memoriale Kamili Skolimowskiej

stw24.pl13 września 2021