W Stalowej Woli

Po nauki do Wójta Zaleszan Panie Starosto

Po nauki do Wójta Zaleszan Panie Starosto

SĄ TACY, KTÓRZY POTRAFIĄ

Ze strony polityków PiS padł pod naszym adresem ciężki zarzut, że nie rzetelnie gromadzimy informacje i jesteśmy uprzedzeni do PiS-u. Nie zgadzałam się z tymi zarzutami o czym już pisałam, odpowiadając na pismo polityka PiS-u. Postawiono mi między innymi zarzut, że nieuczciwie pisałam o sprawie urzędnika ze starostwa, który po pijanemu spowodował wypadek. Ponoć jego przełożony, czyli starosta niżański, ma sprawę wnikliwie rozpatrzyć i podjąć stanowcze decyzje. Nie wątpię, że pan starosta wnikliwie rozpatrzy sprawę. Martwi mnie jednak, że trwa to tak długo i nadal nic nie wiadomo, jakie decyzje w sprawie podjął. Jeżeli mogłabym coś panu staroście nieśmiało podpowiedzieć, to żeby udał się do wójta Zaleszan i poradził się jak w takich sprawach podejmuje się decyzje.

Jakiś czas temu w gminie Zaleszany głośno zrobiło się o urzędniczce, która dopuściła się malwersacji na bodaj kilkadziesiąt tysięcy złotych. Z resztą nie o wielkość kwoty tu chodzi, ale o reakcję wójta na tę sytuację. Pan wójt Zaleszan po powzięciu informacji o przestępstwie urzędniczki niemal natychmiast wyrzucił ją z pracy. Nie miał z tym problemu mimo ze wójtem był od niedawna i pewnie nie miał doświadczenia w takich sprawach. Jednak w odczuciu opinii publicznej zachował się prawidłowo. Na koniec dodam, że wójt Zaleszan ma opinię zatwardziałego pisowca. Więc jak to jest, że jeden samorządowiec z PiS-u nie potrafi zachować się jak należy, a inny dwadzieścia kilometrów dalej potrafi.

Chcę polityków PiS-u z Niska zapewnić, że w sprawach o których pisałam nie tyle chodzi o PiS, ale o te sprawy. O PiS chodzi o tyle, że ta partia jest zwolennikiem bardzo surowych standardów etycznych w życiu publicznym, więc chyba wypada żeby politycy PiS-u jako pierwsi stosowali się do tych standardów. Skoro potrafią w Zaleszanach, to co stoi na przeszkodzie, żeby w Nisku się nauczyli?

Weronika Przestój

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Stalowej Woli

Więcej w W Stalowej Woli

Po maturach, w tych szkołach rozpoczną się remonty

stw24.pl6 maja 2021

„Portret mojego logopedy” – konkurs w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Stalowej Woli

stw24.pl6 maja 2021

Rozwadowski Targ Staroci zmienia swoją lokalizację

stw24.pl6 maja 2021

Czas na matury

stw24.pl5 maja 2021

Kiermasz i inne atrakcje na Tydzień Bibliotek

stw24.pl5 maja 2021

Pełna Dobroci Majówka w Sandomierzu

stw24.pl4 maja 2021

Podwórko dla Pława otwarte

stw24.pl4 maja 2021

Co się zmieni w Miejskim Domu Kultury po remoncie ?

stw24.pl4 maja 2021

Wypadek drogowy- zderzenie ciężarówki z osobówką

stw24.pl4 maja 2021