sport

Po raz 5. wystartuje Stalowa Dycha

Po raz 5. wystartuje Stalowa Dycha

9 lipca chętni będą mogli wziąć udział w biegu, który wpisał się już na stałe w kalendarz sportowych  imprez w Stalowej Woli. Wydarzenie to cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród biegaczy. Tego samego dnia będzie też Weekend dla Zdrowia.

Start główny będzie o godz. 16. 30 spod Miejskiego Domu Kultury, tu też będzie meta. Zawodnicy pokonają dwie pętle po 5 km, ponadto przewidziana jest także sztafeta 4 * 2,5 km, z tym, że jest jeden warunek, w drużynie musi być jedna kobieta.
Bieg ten wchodzi w cykl biegów Grand Prix w widłach Wisły i Sanu jest także wpisany w festiwal biegowy w Krynicy Zdroju.
Wstępnie mamy już zgłoszonych ponad 300 zawodników, myślę, że wszystkich będzie około 400, tak jak było w poprzednich latach. To jeden z liczniejszych biegów na Podkarpaciu, cieszy się dobrą opinią. Swój udział zapowiedział były olimpijczyk Artur Kozłowski  – mówi Stanisław Łańcucki ze Stalowowolskiego Klubu Biegacza, który jest organizatorem Stalowej Dychy.

Biuro zawodów, gdzie będą wydawane numery startowe będzie czynne od godz.  13.00,  Zapisy są prowadzone drogą elektroniczną na stronie www.timekeeper.pl.  Ci, którzy zapiszą się do 3 lipca zapłacą niższą opłatę startową.

Równocześnie na placu Piłsudskiego będzie trwał Weekend dla Zdrowia, organizowany przez Powiat Stalowowolski. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, w tym miasteczko zabawy i miasteczko profilaktyczne, a także ciekawy występy na scenie, a główną atrakcją będzie pokaz akrobatyki w wykonaniu laureatów programu Mam Talent.

Joanna Piechuta

plakat_weekend_dla_zdrowia_2017

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w sport

Patryk Stosz kolejne dwa lata w Voster ATS Team

stw24.pl29 października 2021

Stanisław Łańcucki – pasjonat biegania

stw24.pl19 października 2021

Voster ATS Team na Circuit des Ardennes

stw24.pl7 października 2021

Lekcja WF-u z Mistrzem Olimpijskim Dawidem Tomalą

stw24.pl6 października 2021

IV Leśny Charytatywny Festiwal Sportu z udziałem Mistrza Olimpijskiego

stw24.pl5 października 2021

Voster ATS Team na CRO Race

stw24.pl27 września 2021

Ostatnie pożegnanie Janusza Pikulskiego

stw24.pl23 września 2021

Kowal zawinił , cygana powiesili. Wywiad z byłym trenerem Stali Stalowa Wola.

stw24.pl20 września 2021

Siatkarki VEGI MOSIR wygrały Ogólnopolski Turniej w Kraśniku

stw24.pl20 września 2021