W powiecie

Poczta Polska zmienia tradycyjne okienka na internetowe

Poczta Polska zmienia tradycyjne okienka na internetowe

Czy wiecie, że Poczta Polska przenosi tradycyjne usługi pocztowe w świat cyfrowy, dzięki swojej platformie Envelo.pl? To ważne w dobie panującej pandemii koronawirusa, by minimalizować konieczność wychodzenia z domu, w tym do placówek pocztowych tylko po to, by wysłać list, czy kupić znaczek. Jak działa platforma Envelo i co oferuje swoim klientom? Sprawdźcie sami.

Platforma Envelo, uruchomiona przez Pocztę Polską w 2013 roku, dziś umożliwia zakup znaczków pocztowych, wysłanie kartek lub listów z komputera, również poleconych. Gwarantuje swobodny dostęp do usług pocztowych, wszędzie tam, gdzie mamy połączenie z Internetem. W sytuacji rozprzestrzeniania się koronawirusa, możliwość kupowania produktów pocztowych bez wychodzenia z domu może dla wielu z nas okazać się ważnym i pożądanym rozwiązaniem.

Jeśli chodzi o znaczki pocztowe kupimy je na Envelo.pl w tej samej cenie, co w placówkach pocztowych. Możemy go wydrukować na zwykłym kawałku papieru i nakleić na kopertę lub wydrukować go na samej kopercie.

W przypadku kartek pocztowych, wystarczy wybrać jej wzór i opłacić, a drukowaniem zajmie się już drukarnia i przekaże ją do wysyłki Poczcie Polskiej.

Listy wymagają założenia konta na Envelo.pl, ale to umożliwia wysłanie ich również jako polecone. Ceny są niższe niż kartki, a proces wygląda tak samo – podajemy dane odbiorcy oraz treść listu, który drukowany i kopertowany jest przez PP, a później wysyłany na podane przez nas dane adresowe.

Co istotne, przez Envelo można również założyć Profil Zaufany, który umożliwia kontakt z administracją publiczną bez wychodzenia z domu.

 

Źródło U.M. Stalowa Wola

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W powiecie

Więcej w W powiecie

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

stw24.pl2 listopada 2021

Gmina Zaleszany – Zamień krwinki na ozdoby z choinki !

stw24.pl29 października 2021

Będzie dalszy ciąg remontu drogi od Chwałowic do Łążka

stw24.pl27 października 2021

Transport do punktów szczepień

stw24.pl26 października 2021

Droga Jamnica – Zbydniów już po przebudowie

stw24.pl26 października 2021

Nagroda Kuratora Oświaty dla nauczyciela ZSO w Zaklikowie

stw24.pl26 października 2021

Pamięć o tragicznie zamordowanych nie zginie

stw24.pl25 października 2021

„Serce” Sudołów zyska nowy wygląd

stw24.pl25 października 2021

Nauczyciele i uczniowie z Ekonomika w Maladze

stw24.pl22 października 2021