Kronika Policyjna

Pomogli osobom zagrożonym wychłodzeniem

Pomogli osobom zagrożonym wychłodzeniem

Wczoraj stalowowolscy policjanci trzykrotnie interweniowali wobec osób, których życie i zdrowie było zagrożone przez niskie temperatury. Dwóch nietrzeźwych mężczyzn zostało przewiezionych na komendę policji do wytrzeźwienia, a jeden został odwieziony do domu, gdzie zaopiekowała się nim rodzina.

Wczoraj przed południem policjanci interweniowali wobec mężczyzny, który leżał na ziemi w rejonie wiaduktu przy ulicy Okulickiego w Stalowej Woli. Kiedy policjanci pojechali na miejsce zobaczyli, że mężczyzna próbował wstać, jednak mu się to nie udawało. Policjanci podnieśli go i umieścili w radiowozie. Okazało się, że był to 63-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Mężczyzna był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci dla jego bezpieczeństwa przewieźli mężczyznę do komendy aby wytrzeźwiał.

Po godz. 15.30 policjanci interweniowali wobec mężczyzny leżącego na ziemi przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli. 29-letni mieszkaniec Stalowej Woli był pijany, nie mógł utrzymać równowagi, trudno było się z nim porozumieć. Funkcjonariusze ustalili gdzie 29-latek mieszka i zawieźli go do domu, tam zaopiekowała się nim rodzina.

Natomiast przed godz. 22.30 policjanci otrzymali sygnał o pijanym mężczyźnie, który ma problemy w poruszaniu się. Mężczyzna znajdował się na dworcu kolejowym przy ulicy Dąbrowskiego w Stalowej Woli. Policjanci znaleźli tego mężczyznę jak stał oparty o ogrodzenie. Funkcjonariusze ustalili, że to 39-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego. Mężczyzna był pijany, badanie wykazało w jego organizmie ponad 2,6 promila alkoholu. Policjanci dla jego bezpieczeństwa przewieźli 39-letniego mężczyznę do komendy.

Pamiętajmy, jeśli widzimy bezdomnego lub śpiącego na dworze człowieka nie przechodźmy obok niego obojętnie. Zadzwońmy na policję lub poinformujmy ośrodek pomocy społecznej. Podjęta interwencja i udzielona tej osobie pomoc, być może uratuje jej życie.

źródło: KPP Stalowa Wola

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Policjanci mówili o bezpieczeństwie w cyberprzestrzeni

stw24.pl22 października 2021

„Bezpieczne wakacje”- wyłoniono zwycięzców konkursu

stw24.pl18 października 2021

Spotkania profilaktyczne ze stalowowolską policją

stw24.pl12 października 2021

Nie zatrzymał się do kontroli, był pijany i poszukiwany

stw24.pl12 października 2021

Policyjne kontrole w placówkach handlowych i autobusach

stw24.pl8 października 2021

Policjanci ostrzegają przed spoofingiem

stw24.pl8 października 2021

Złodziej wszedł do domu, ukradł portfel z zawartością

stw24.pl4 października 2021
policja-las-poszukiwania-patrole

Zbłądził w lesie- pomogli mu policjanci

stw24.pl21 września 2021

Kowal zawinił , cygana powiesili. Wywiad z byłym trenerem Stali Stalowa Wola.

stw24.pl20 września 2021